Zapisz
Pachnie cesarstwem i przepychem`

Bilet wejściowy umożliwia wstęp na kopułę oraz wejście do skarbca, w którym trzymane są przepiękne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2020
MrBubr
Warszawa, Polska
Bazylika

Bazylika prezentuje się świetnie, a nam udało się trafić w czasie przed świątecznym. Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 grudnia 2019
t0mac3
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (21 924)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piekna Bazylika stojaca w samym sercu Budapesztu. Zachecam do odwiedzenia takze ludzi niewierzących, pod katem oceny architektonicznej, naprawde warto. Za 1000 HUF mozna kupic bilet na kopułę, widok z góry przepiękny! Dla leniwych jest winda ;)

Dziękujemy, 389olab
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bazylika jest naprawdę piękna i bardzo bogato zdobiona. Nie mogłam obejść całej ale chyba tak jest zawsze. Niestety nie miałam okazji zobaczyć jej nocą

Dziękujemy, X2633CYangelr
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę robi wrażenie. Obowiązkowy punkt w trakcie wieczornego spaceru ulicami Budapesztu. Świetnie odrestaurowana a wieczorne oświetlenie daje imponujący efekt.

Dziękujemy, Marco_n_zeranski
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Idąc do kościoła można spodziewać się - wiadomo czego - tego samego. Ten kościół jest pięknie odrestaurowany. Naprawdę trzeba go zobaczyć od środka. Dla porównania katedra na Stephenplatz we Wiedniu jest o wiele mniej interesująca.

Dziękujemy, mimarko007
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem czemu TripAdvisor wymaga ode mnie jakichś wielkich opisów, wystarczy ilość gwiazdek.. No ale proszę, miejcie zapychacz.

Dziękujemy, K415VCannas