Zapisz
Trzeba zaliczyć

Jest to miejsce które trzeba zaliczyć . Most jest piękny . Warto przejeść ale my przejechaliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
365zbigniewz
Wrocław, Polska
Piękny most

Mieliśmy hotel z widokiem na most - jest cudowny za dnia i nocą. Część dla pieszych oddzielona od... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2020
kasiam119
Iwonicz Zdrój, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (17 517)

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce pod względem architektury. Idealnie wprost po zjeździe z mostu na Budzie znajduje się tunel.
lokalni przewodnicy uwielbiają "wkręcać" turystów, że gdy pada deszcz to most wjeżdża w tunel. Ciekawe tylko co robią z asfaltem ;-)

1  Dziękujemy, ttturysta
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Jak jeszcze nie wiedziałeś Budapeszt i wiele jego zabytkowych budowli było uwiecznione także w kilku filmach fabularnych. Tan najbardziej charakterystyczny i popularny to most łańcuchowy. Przejście wzdłuż mostu jest wąskie jak na tak ogromną liczbę turystów.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Wiesław G
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Polecam przejść się po moście, widoki piękne, super spacer. Można zwiedzić dwie strony rzeki - widok i na Parlament i na Zamek Buda jednocześnie, super!

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Most jak most. Nie ma z niego jakichś niesamowitych widoków, sam w sobie też jest jak most. Można zobaczyć z bliska, choć nie ma po co.

Dziękujemy, K415VCannas
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt podczas wizyty w Budapeszcie. Lwy, spacer w poprzek rzeki, podziwianie jej nurtu i statków. Oczywiście najlepiej jest połączyć jego zwiedzanie z innymi punktami w pobliżu.

Dziękujemy, 77777max77777