Zapisz
Warto zwiedzić

Polecam każdemu, obowiązkowy punkt zwiedzania Budapesztu. Piękne wnętrza, można się sporo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 października 2020
298lucynak
Kraków, Polska
Warto zobaczyć

Szkoda za nie mogliśmy wejść , z zewnątrz wyglada imponująco . Większy niż myślałem . Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
365zbigniewz
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (41 449)

Zrecenzowano: 9 września 2019

Koniecznie warto zobaczyć budynek Parlamentu minimum dwa razy. Raz w dzień a raz w nocy, robi wrażenie.

Dziękujemy, Tourist50442831663
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny budynek, który koniecznie trzeba zobaczyć. Polecam kupić bilety przez internet, lub z samego rana, bo po godz. 13 - 14 będą już wyprzedane. Bilet obejmuje ok. 45 min wycieczkę z przewodnikiem.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, beginner1986
Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecamy udać się na wycieczkę z grupą zorganizowaną, warto wyruszyć na wycieczkę o wpół do każdej godziny tak aby załapać się na zmianę warty w środku parlamentu.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano: 3 września 2019

Niesamowity, piękny, cudowny!! Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia podczas pobytu w Budapeszcie! My kupiliśmy bilety przez internet przez co faktycznie uniknęliśmy czekania w kolejce. Widok w dzień jak i wieczorem powala! Jesteśmy zachwyceni i serdecznie polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Klaudia K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Budynek Parlamentu w Budapeszcie robi ogromne wrażenie zarówno od zewnątrz, jak i w środku. Polecam wycieczkę z przewodnikiem, który nie tylko oprowadza po wnętrzach, ale rowniez ciekawie opowiada historię budynku i jego funkcje. Ceny bardzo przystępne, przewodnicy dostępni w różnych językach. Polecam kupic bilety online, na konkretną godzinę, w ten sposob można zaoszczędzić czas na staniu w kolejce

Dziękujemy, 389olab