Zapisz
Warto zwiedzić

Polecam każdemu, obowiązkowy punkt zwiedzania Budapesztu. Piękne wnętrza, można się sporo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 października 2020
298lucynak
Kraków, Polska
Warto zobaczyć

Szkoda za nie mogliśmy wejść , z zewnątrz wyglada imponująco . Większy niż myślałem . Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
365zbigniewz
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (41 450)

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny budynek, który koniecznie trzeba zobaczyć. Polecam kupić bilety przez internet, lub z samego rana, bo po godz. 13 - 14 będą już wyprzedane. Bilet obejmuje ok. 45 min wycieczkę z przewodnikiem.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, beginner1986
Zrecenzowano: 4 września 2019

Polecamy udać się na wycieczkę z grupą zorganizowaną, warto wyruszyć na wycieczkę o wpół do każdej godziny tak aby załapać się na zmianę warty w środku parlamentu.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano: 3 września 2019

Niesamowity, piękny, cudowny!! Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia podczas pobytu w Budapeszcie! My kupiliśmy bilety przez internet przez co faktycznie uniknęliśmy czekania w kolejce. Widok w dzień jak i wieczorem powala! Jesteśmy zachwyceni i serdecznie polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Klaudia K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Budynek Parlamentu w Budapeszcie robi ogromne wrażenie zarówno od zewnątrz, jak i w środku. Polecam wycieczkę z przewodnikiem, który nie tylko oprowadza po wnętrzach, ale rowniez ciekawie opowiada historię budynku i jego funkcje. Ceny bardzo przystępne, przewodnicy dostępni w różnych językach. Polecam kupic bilety online, na konkretną godzinę, w ten sposob można zaoszczędzić czas na staniu w kolejce

Dziękujemy, 389olab
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest bardzo duży przez co robi jako punkt charakterystyczny dla miasta co jest dobre dla każdego turysty. Robi większe wrażenie gdy jest oświetlony. Dwie wieże na jego dachu wyglądają jak małe zamki. Wstęp do środka jest płatny i można wejść z wcześniejszym zapisaniem się do wolnej grupy z pilotem

Dziękujemy, X2633CYangelr