2018

kolejny obowiązkowy punkt podczas pobytu w Budapeszcie. piekne widoki na panorame miasta. polecamy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Michal_myszy
Myszyniec, Polska
Trzeba zobaczyć

Piękne miejsce z pięknymi widokami! Warto je ująć na trasie zwiedzania szczególnie nocą. Niestety w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Damian G
Przeczytaj wszystkie recenzje (30 076)

Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne, bardzo urokliwe miejsce z cudownymi widokami! Must see dla każdego ;) Dodatkowo płatne są niektóre atrakcje takie jak wejście do Kościóła czy na wieżę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, alexandragrzesik
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miły spacer zwłaszcza jak jest ciepło. Niedaleko kościoła św. Mateusza. W okolicy kawiarnie, ławeczki i park

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, 834magda
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wycięczkę na basztę na wzgórzu w budzie, ponieważ roztacza się z niej widok na dzielnicę peszt w Budapeszcie z okazałym parlamentem położonym nad Dunajem. Na wzgórze można wejść schodami lub wjechać kolejką Margit. Bilet na basztę można kupić wraz z wejściem do kościoła i na wieżę kościelną lub osobno na każdy z wymienionych punktów do zwiedzania. Kasa biletów znajduje się na przeciwko kościoła.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, adam w
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2019

Baszta Rybacka jest jak zamek w bajce. Poczułam się tam jakbym zwiedzała jakiś disnejowski zamek. Widok z Baszty niezapomniany. Myślę, że hotel stojący w pobliżu trochę psuje otoczenie, ale mimo wszystko jest to przepiękne miejsce, które warto zwiedzić będąc w Budapeszcie.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, 01Ania
Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Miejsce ładne i zadbane. Kolejny punkt do zobaczenia po Parlamencie - kawałek drogi jest (zwiedzaliśmy wszystko pieszo).
Jednak, gdy pogoda dopisuje miło zrobić sobie spacer wzdłuż rzeki i przejść przez most :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, MucioPucio