Budapeszt

“Jedzenie ”
Drum Cafe — recenzja

Drum Cafe
Nr 610 wśród 4 026 Restauracje (Budapeszt)
Kuchnie: Węgierska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Dzielnica VII/ Dzielnica Żydowska

Kolejna trzecia już wizyta w restauracji i jak za każdym razem bardzo dobre jedzenie, a wszystko to w granicach 30 zł. Zupa fasolowa z wołowiną oraz gulasz z ryżem.

Dziękujemy, t0mac3

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, dokładnie to, czego szukałam, obsługa bardzo sprawna, ceny bardzo przyzwoite , nisko centrum

Dziękujemy, GosiaB58
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemna knajpka oferująca naprawdę ogromny wybor węgierskich dań. Bardzo przyjemne ceny. Menu dostępne w postaci zdjęć, mozna od razu zobaczyć, jak wyglada potrawa. Przemiła obsługa i świetna lokalizacja tuż przy Synagodze

Dziękujemy, 389olab
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Jedzenie smaczne ale porcje bardzo małe. Zamówiliśmy zestawy obiadowe (zupa,drugie danie i deser) i żadne z nas niestety nie wyszło najedzone. Byliśmy w Budapeszcie cały tydzień i to niestety jedyne miejsce z którego nie wyszliśmy porządnie najedzeni;) Ceny od 1700 do 2000 forintów za zestaw obiadowy plus doliczane do rachunku 12% napiwku (rzecz jasna nie informują wcześniej).

Dziękujemy, zyla93
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie super - zupa gulaszowa bardzo dobra , pizza z wołowiną świetna , obsługa dobra, fajne propozycje zestawów obiadowych. Z minusów to brak klimy w środku i toalety bardzo małe.

Dziękujemy, radekcoxtwoo

Drum Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Drum Cafe? Podziel się wrażeniami!