“Fantastyczne miejsce”
Drum Cafe — recenzja

Drum Cafe
Nr 369 wśród 3 550 Restauracje (Budapeszt)
Kuchnie: Węgierska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Dzielnica VII/ Dzielnica Żydowska
Zrecenzowano 22 marca 2018

Wspaniałe miejsce, bardzo dobre tradycyjne węgierskie jedzenie w bardzo dobrych cenach, obsługa bardzo sympatyczna

Dziękujemy, Izwinitie

Zrecenzowano 18 marca 2018

Super miejsce zarówno na obiad jak i wieczorne wyjście na piwko, ceny niższe niż w innych knajpach: za ok 2000 forintów można dostać zupę, drugie danie i deserek; do picia polecam też lemoniadę! Obsługa to prześmieszni starsi panowie, jedyny minus to napiwek od razu włączony w cenę, no ale coś za coś ;)

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 5 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce, żeby zjeść miejscowe potrawy i napić się piwa. Sensowne ceny mimo dobrej lokalizacji. Polecam!

Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano 13 lutego 2018

Zatrzymaliśmy się ulicę obok, więc mamy tutaj zawsze po drodze w drodze do lub z apartamentu. Ceny bardzo rozsądne, menu dnia czyli zupa + główne danie + deser to ok 1600-1900 forintów, więc jak na warunki Budapesztu bardzo ok - bliżej centrum bez 3000 forintów za osobę za samo główne danie nie ma sensu nawet wchodzić. Irytuje mnie odrobinę z góry narzucany napiwek za obsługę, który zawsze wynosi 12%...klimat nam bardzo odpowiada. Na loozie, bez spiny i sztucznej napinki :)

1  Dziękujemy, SpontanTuris
Zrecenzowano 13 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, fajnie podane, ale niestety doliczają do rachunku tip. Napiwek niemały - 12 procent.

Dziękujemy, Patrycja K

Drum Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Drum Cafe? Podziel się wrażeniami!