“Bardzo smacznie - bardzo miło”
Regős Restaurant — recenzja

Regős Restaurant
Nr 227 wśród 4 010 Restauracje (Budapeszt)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Przyjemne miejsce nieco z boku od centrum. Fajny piwniczny klimat. Miła i kompetentna obsługa. A co najważniejsze - smaczne węgierskie dania. Ceny bardzo przystępne (choć to nie najtańsze miejsce w mieście)
Naprawdę warto!

Dziękujemy, wildey2016

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Mało spotykane na chwilę obecną miejsce w Budapeszcie. Piwniczka, solidne jedzenie, przyjemna atmosfera. W porównaniu ze standardowymi bistro na ulicach które jakby zapomniały gdzie się znajdują, tutaj czuć Węgry na każdym kroku. Cenowo przystepne, trzeba tylko zerknąć zamiast do grubaśnego tomiszcza Menu Oficjalnego (tak ja to widziałem), do dodawanego chudego i niepozornego menu gdzie jest zasadniczo to samo ale w gotowych zestawach. Obsługa przyjemna, kuchnia sprawnie i szybko wydaje posiłki. Dla mnie bardzo ok.

1  Dziękujemy, gotien
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019

Do lokalu schodzi się po schodach w dół. W lokalu przyjemny chłód - swobodna atmosfera. Stolików jest niewiele - przez co miejsce nie jest zatłoczone. Szybka i miła obsługa. Był to nasz pierwszy lokal jaki odwiedziliśmy w Budapeszcie. Oczywiście musieliśmy spróbować miejscowego gulaszu. Zaproponowano nam użycie pasty znajdującej na środku stołu. Erős Pista - "Ostry Stefek" faktycznie ma moc, którą odczuwa się tym intensywniej im więcej się zjadło. Dobraliśmy także odpowiednie potrawy dla dzieci - 12 i 5 lat. Porozumiewanie się w języku angielskim nie było problemem. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Andrzej N
Zrecenzowano 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Moze wart usac sie na lunch, wtedy ceny faktycznie dosyc atrakcyjne, ale wciaz jedzenie bardzo przecietne.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, pasox88
Zrecenzowano 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w porządku, troche małe porcje, znacznie drożej niż w ofercie lunchowej. Atmosfera w restauracji nieco przytłaczająca.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 877jakubk

Regős Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Regős Restaurant? Podziel się wrażeniami!