“Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa.”

Lions Locker and Breakfast
Nr 4 wśród 310 Kawa i herbata (Budapeszt)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadania bardzo dobre. Serdecznie polecam danie Hungarian Breakfast and Lions Breakfast. Miejsce oferuje również pyszną latte oraz szeroki wybór herbat. Miłym zaskoczeniem był prawdopodobnie właściciel restauracji, który szczególnie dbał o gości.

Dziękujemy, CookedMold74

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne śniadania (szczególnie Hungarian Breakfast), dobra kawa i przemiła obsługa. Zdecydowanie polecamy zajść tam na śniadanie w trakcie pobytu w Budapeszcie:)

Dziękujemy, 670monikal
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy rozpocząć weekend od bardzo dobrego śniadania w prze miłej atmosferze. Świetna obsługa i dobry klimat.

Dziękujemy, Anna_Serniak
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, brakowało nam jedynie warzyw:) obsługa przyjazna i pomocna! polecam to miejsce.

Dziękujemy, O9216ICnataliak
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jako, że w Budapeszcie byliśmy przez kilka dni, to codziennie śniadanie jedliśmy w innym miejscu. Śmiało możemy stwierdzić, że te w Lions Locker było jednym z lepszych.
Panuje tam bardzo przyjazna atmosfera, którą w głównej mierze tworzy Właściciel. Ma czas by do każdego podejść i zamienić kilka zdań.
Śniadania zostały szybko podane i wyglądały bardzo apetycznie co potwierdzają zdjęcia. Oba były smaczne i pożywne.
Śmiało możemy polecić tą miejscówkę bo ma dobry stosunek jakości do ceny :)

Dziękujemy, Klapuszki

Lions Locker and Breakfast — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Lions Locker and Breakfast? Podziel się wrażeniami!