“Pyszne jedzenie niedaleko Bazyliki”
Porc & Prezli Budapest — recenzja

Porc & Prezli Budapest
Nr 83 wśród 4 019 Restauracje (Budapeszt)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Budapeszcie zachęceni pozytywnymi ocenami wstąpilismy tu na kolacje. Zostalismy bardzo szybko obsluzeni. Mila obsluga, swietnie komunikujaca sie po angielsku. Porcje nie byly jakies bardzo duze, ale w akceptowanej cenie. Polecamy na romantyczna kolacje we dwoje, ale i na obiad ze znajomymi czy rodzina. Bylo pysznie!

Dziękujemy, Paweł J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LeslieP69, Tulajdonos, Porc & Prezli BudapestOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Dear Pawel!

First and foremost, thank you for spending time on writing us a feedback. We are glad, that Pörc & Prézli could live up to your expectations. Thank you so much for highlighting our fast and professional service and also the reasonable prices. It would be a pleasure to welcome you back again.

Best wishes,

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji przyjechaliśmy zachęceni pozytywnymi opiniami, które nie zawiodły, obsługa miła, jedzenie smaczne, bardzo miękkie mięso, rozpływające się w ustach. Byliśmy z czworonogiem i od razu została zaproponowana miska z wodą co zresztą spotkało nas w każdym miejscu w Budapeszcie.
Polecam jeśli będziecie w okolicy ❤️

Dziękujemy, 986magdad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LeslieP69, Tulajdonos, Porc & Prezli BudapestOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dear Magdad!

I am happy that you weren't disappointed with Pörc & Prézli. It is delightful that we could live up to your expectations in almost every aspect of your visit and it would be the greatest pleasure for us if we could welcome you back in our place in the near future. Next time we will try our best to achieve 5 stars:))

Best wishes,

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uprzejma i szybka obsługa, pyszne jedzenie (wołowina w sosie grzybowym, węgierska wieprzowina oraz talerz regionalnych przystawek) oraz smaczne wino. Polecamy

Dziękujemy, Pjoter88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LeslieP69, Tulajdonos, Porc & Prezli BudapestOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dear 915diederikm!

We are happy that you shared this fantastic review with us. We are absolutely glad to read that you were satisfied with the food we served. Also, we are pleased that you had positive experiences with the excellent staff. Thank you once again for your kind words about Pörc & Prézli; we will wait you with nice meals and warm welcome.

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka godna polecenia. Super kontakt z obsługą po angielsku co takie oczywiste na Węgrzech nie jest. Jedzenie bardzo dobre.

Dziękujemy, 993grzegorzm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LeslieP69, Tulajdonos, Porc & Prezli BudapestOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dear 993grzegorzm!

Thank you very much for the nice review about Pörc & Prézli. Thank you for highlighting our excellent service and delicious food. We genuinely hope that we will have the opportunity of welcoming you again here, we will wait you with warm welcome!

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kelner Gcibok (?) przywitał nas uprzejmie i zaprowadził do stolika (większość była zarezerwowana). Z miejsca zaproponował specjalności dnia. Nie zastanawiając się podążyliśmy za jego sugestią. Dania, które niebawem otrzymaliśmy, nawiązywały do tradycyjnej kuchni węgierskiej. Opatre na głównie na gulaszu, ale... tak przyrządzonego, ugotowanego i pachnącego mięsa w restauracji chyba jeszcze nie jedliśmy. Mięciutkie, soczyste, rozpływało się w ustach. Do tego zamówiony przez nas langosz podany był z sosem grzybowym (chyba z udziałem rydzów), tak aromatycznym... Wszystkie kubki smakowe pracowały. Szacun dla kucharza Attia József! Zamówiłem jakieś lokalne ciemne piwo craftowe. Piwo jak piwo, ale podane w schłodzonym wcześniej pokalu, a samo piwo nie prosto z lodówy, a w temp jak trzeba 7-10 stopni! Nasz kelner czas oczekiwania uprzyjemniał nam nienachalną pogawędką i zabawami origami, które demonstrował naszej córce. Wszystko zamknęło się w cenie 54 EUR. Odlot! Z czystym sumieniem polecam to miejsce.

Dziękujemy, lucius762019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LeslieP69, Tulajdonos, Porc & Prezli BudapestOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dear Lucius!

First and foremost, allow us to express our thankfulness to you for sharing your feedback with us about Pörc & Prézli.
We are happy to hear that you had a nice experience here, and you were entirely satisfied with our traditional Hungarian meals, as well as with our friendly staff, especially Gábor. We would be glad to have you back in the future!

Porc & Prezli Budapest — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Porc & Prezli Budapest? Podziel się wrażeniami!