“Kuchnia węgierska”
Angelo's Restaurant — recenzja

Angelo's Restaurant
Nr 1 355 wśród 4 013 Restauracje (Budapeszt)
Kuchnie: Węgierska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Żeberka świetnie przygotowane, a zupa gulaszowa genialna. W przypadku leczo porcja niewielka, ale bardzo dobre. Co prawda za tą cenę nie oczekiwałem nic innego :) Miła obsługa i dobre jedzenie, polecam!

Dziękujemy, beginner1986

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Jedzenie smaczne, procje takie sobie. Minus za bardzo arogancką obsługę, która rzuca na stolik rachunkiem, mojej koleżance zabrano talerz z niedokończonym jedzeniem sprzed nosa. Nie ma możliwości płatności kartą, o czym klient się dowiaduje podczas płacenia rachunku, bo ani obsługa o tym nie informuje, ani nie ma nigdzie takiej informacji. Nie można także wziąć rozdzielnego rachunku. Mimo dobrej kuchni więcej nie przyjdę do tej restauracji.

Dziękujemy, AZagro
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, lokal prowadzony chyba przez Włochów. Śniadanie dają radę, cenowo ok. Mogę śmiało polecić ;)

Dziękujemy, LeaderPK
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Szukałam jakis regionalnych węgierskich smaków i tam jest znalazłam. Wyśmienita zupa gulaszowa, bardzo smaczne leczo. Obsługa była bardzo miła i pomocna. Polecam to miejsce.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, E7863KVnataliac
Zrecenzowano 20 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Czyste i klimatyczne miejsce, miła zaangażowana obsługa, dobre lokalne piwo i pyszna zupa, smaczna sliwkowa palinka. Dużo tradycyjnych węgierskich dań, Centrum, Peszt, adekwatne ceny. Zdecydowanie polecam! :P

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Ilya V

Angelo's Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Angelo's Restaurant? Podziel się wrażeniami!