Budapeszt

“Lunch”
Meatology Budapest — recenzja

Meatology Budapest
Nr 21 wśród 4 019 Restauracje (Budapeszt)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce na lunch. Ciekawe, smaczne burgery i kiełbaski, fajnie podane. Street food lunch.

Dziękujemy, magdalena s

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Pycha! Jedzenie dobre, duże porcje, dobra cena. Bardzo przyjemnie się siedzi na zewnątrz, tuż obok bazyliki św. Stefana. Obsługa bardzo miła, mój chłopak miał urodziny, więc w tajemnicy zamówiłam deser i poprosiłam o wsadzenie świeczki. Okazało się, że deser dostaliśmy w prezencie i kelnerzy złożyli mu życzenia. Naprawdę bardzo miło z ich strony.

Dziękujemy, Krewetka123
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Wspaniała jakość mięsa, medium rare to medium rare, bardzo smaczne dodatki i sosy, profesjonalny kelner Adam. Wrócimy :)

Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do Meatology trafiliśmy przypadkiem, kiedy zmęczeni zwiedzaniem szukaliśmy miejsca, aby zjeść. Obsługa była baaardzo miła, cały czas się uśmiechali i byli bardzo pomocni przy wyborze dań. Co do samego jedzenia to musimy stwierdzić, że było smaczne, a porcje wystarczające. Ja piłam Aperol a narzeczony ich piwo - bardzo dobre. Ceny umiarkowane. Warto zarezerwować stolik wcześniej, bo wieczorem może być ciężko coś dostać. Nam się udało zdobyć ostatnie dwa miejsca ;)

1  Dziękujemy, alexandragrzesik
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Sugerując się opiniami, zjedliśmy tam pyszne dania. Z narzeczonym nie jemy mało, a dzięki tym daniom wyszliśmy z pełnymi brzuchami i uśmiechami na twarzy. Burger miał cudowne mięso, znakomicie wysmażone. Frytki świeże, chrupiące z dodatkiem frytek z batatow. Ja zamówiłam kaczkę, przez co chyba nasz czas oczekiwania był nieco dłuższy. Warto było poczekać. Kaczka znakomita, do tęgi surówka i ogromna zapiekana forma, a w niej ser ziemniaki, jajka i kawałki kiełbaski, która jest lokalna. Nie polecam brac dwóch sosów które zaproponuje kelner, bo nie da się ich nawet skosztować, są bardzo ostre i zabrać, chociaż są z ślicznymi zakrętkami w szklanych buteleczkach, a z tego co widzielismy, jednak nie jestem pewna, są naliczone do rachunku.
Serdecznie pozdrawiam

Dziękujemy, maartyna97

Meatology Budapest — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Meatology Budapest? Podziel się wrażeniami!