“Szczerze polecam ”
Paprika — recenzja

Paprika
Nr 153 wśród 4 017 Restauracje (Budapeszt)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Romantyczny, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Dzielnica VII/ Dzielnica Żydowska

Jedzenie pyszne, jeżeli szukasz węgierskiej kuchni to jest na prawdę rewelacyjne miejsce, ceny przystępne.

Dziękujemy, roksanal130

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Bardzo fajna restauracja, ma dużo akcentów ludowych w wystroju. Polecam, jeśli ktoś ma ochotę na smaczne jedzenie.

1  Dziękujemy, Renata M
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre swojskie jedzenie duże porcje . Czy to jest typowo węgierskie ? Raczej nie. Porcje bardziej „niemieckie”- duży kawał mięsa i mnóstwo frytek.

Dziękujemy, torusek
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Znalezione przy okazji wizyty w zoo. Warto było odwiedzić w 100%. Byliśmy obsługiwani przez właścicielkę oraz inne kelnerki- wszystkie szczerze uśmiechnięte. Zamówiliśmy zupę gulaszową z kluskami na początek. Nic nie można jej zarzucić. Następnie zjedliśmy kaczkę w sosie malinowym lub porzeczkowym jako przystawkę i nie mogę o niej przestać myśleć. Wyśmienita. Porcje bardzo duże. Mąż zjadł mięsa z chipsami ziemniaków i węgierskim leczo. Bardzo mu smakowało. Czuliśmy się jak w domu. Na koniec właścicielka zapytała czy wszystko smakowało i zainteresowała się moim ciążowym brzuszkiem podkreślając czy na pewno wszystkim. Napiwek nie został doliczony mimo to zostawiliśmy dość duży w podziękowaniu za przemiłą wizytę. Polecam w 100%.

1  Dziękujemy, Aneta R
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry gulasz zjedzony :) Świetna obsługa, bardzo dużo ludzi. Nie doliczają przymusowego napiwku jak w innych knajpach. Ceny przystępne-adekwatne do rodzaju i ilości posiłku. PYSZNE POLECAM.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 617_ukaszk

Paprika — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budapeszt, Central Hungary

Byłeś(-aś) w Paprika? Podziel się wrażeniami!