Wrzesień to idealna pora na zwiedzanie

We wrześniu kolejek nie było. W ramach jednego biletu obejrzeliśmy zarówno wiwarium, jak i wystawę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Selenida
Wałbrzych, Polska
Czy wiele się tam zmieniło od roku 1969?

Byłam wtedy w pięknej wsi koło Lublany, o nazwie Vrhnika. Tam moi znajomi, Słoweńcy, mieszkali w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Henryka D
Bydgoszcz, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 117)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bilet wstępu jest dość drogi, szczególnie jeśli chcesz zwiedzić również zamek i nie masz zniżek, ale warto, na prawdę warto. Doskonała infrastruktura i organizacja, personel służy pomocą juz od parkingu. Kolejka w sierpniu była długa ale nie staliśmy dłużej niż 30 minut. Jaskinia robi ogromne wrażenie, na początku jedziemy kolejkom a potem chodzimy na piechotę. Całe zwiedzanie trwa około 1,5h i warto się ciepło ubrać. Można kupić bluzę na miejscu ale wiadomo, że cena jest wysoka. Po wyjściu z jaskini(jeśli kupiliśmy bilet na zwiedzanie zamku) czeka na nas autobus, którym jedziemy dość długo- nie rezygnujcie z autobusu, na miejscu nie ma gdzie zaparkować!!! Polecam

Dziękujemy, marta923
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest super! Warto zrobić przystanek, przespać sie w okolicy a jest gdzie, i jeden dzień poświęcić na jaskinie i zamek. Jaskinie robia mega wrażenie. Uwaga zimno!!! Do tego świetna organizacja parkingów, transportu shuttle bus, i całkiem spoko pizza :-)

Dziękujemy, PiotrG77
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Wspaniała jaskinia z bogactwem form krasowych. Zwiedzanie trwa około 1,5 godziny. Część jaskini ogląda się jadąc kolejką elektryczną a następnie już piechotą z przewodnikiem. Piękna rzecz i warta zobaczenia. Polecam.

Dziękujemy, 73Marco
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, atrakcja dla dzieci (nasz 5 letni syn był zachwycony) i dorosłych, można zakupić przewodnik audio po polsku. Warto ubrać się na długi rękaw bo czas zwiedzania to około 1,5 godziny. Warto być wcześniej bo wejścia są o pełnej godzinie, a nie zawsze uda się załapać na najbliższą, my przyjechaliśmy o 12:20 a weszliśmy o 14. Restauracja czynna od 11 do 15

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, irekfor
Zrecenzowano: 9 maja 2019

O tej jaskini napisano już wszystko. Mogę tylko potwierdzić, trzeba ją zobaczyć, zwiedzamy samodzielnie że słuchawkami za 3 euro. Doskonale opisana i przygotowana dla zwiedzających również dzieci.Chodzimy swobodnie,w swoim tempie i zachwycamy się wielkością i roznoscią oraz kolorami .Pięknie oświetlona przejazd wagonikami też jest przyjemnością.Polecam wszystkim.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, j0l223