Widoki!

Taka mała rzecz a cieszy. Nawet bez odwiedzania samego zamku krótki spacer w okolicy robi wrażenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2019
Przechodzien
Jedyny taki

Zamków widziałam wiele ale ten jest bardzo ciekawy, ma jaskinie i jest w skale, po prostu jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
marta923
Konstancin-Jeziorna, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 496)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Taka mała rzecz a cieszy. Nawet bez odwiedzania samego zamku krótki spacer w okolicy robi wrażenie. :)

Dziękujemy, Przechodzien
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Zamków widziałam wiele ale ten jest bardzo ciekawy, ma jaskinie i jest w skale, po prostu jest wyjątkowy. Polecam!

Dziękujemy, marta923
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały zamek ukryty w skałach opowiadający historie jego mieszkańca, który walczył z najezdzcom,lupil bogatych i zginął zdradzony.Obowiazkowy punkt pobytu w Slowenii lub północnej Chorwacji,piękne widoki,możliwość eksploracji jaskiń.Warto wziąć audio przewodnika i polazic po komnatach.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
108  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Zamek wykuty w skale. Pięknie usytuowany. Zwiedza się z audio quide dostępnym w 17 językach, w tym polskim. Każda komnata jest krótko opisana a komentarze pomagają zrozumieć nam jak funkcjonował zamek. Polecam.

Dziękujemy, 73Marco
Zrecenzowano: 6 maja 2019

Zamek Predjamski to kolejne miejsce w Słowenii, którego nie wolno pominąć! Przepiękne usytuowanie, oraz niespotykany charakter tego miejsca nadają mu niepowtarzalnego uroku. Niezwykłe połączenie architektury z tworem przyrody staje się tym bardziej niesamowite im głębiej zwiedza się zamek!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Scenic432172