Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt tymczasowo zamknięty
Zapisz
Niepowtarzalny widok

Jedyny w swoim rodzaju zamek, położony u wejścia do jaskini. Widok robi niesamowite wrażenie. Nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2020
68Marian_J
Gliwice, Polska
Zdecydowanie warto.

Nawet jak ktoś nie lubi zwiedzania takich obiektów. Polski komentarz ? Miła niespodzianka. Naprawdę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 lutego 2020
darsik8073
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 620)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Zamków widziałam wiele ale ten jest bardzo ciekawy, ma jaskinie i jest w skale, po prostu jest wyjątkowy. Polecam!

Dziękujemy, marta923
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały zamek ukryty w skałach opowiadający historie jego mieszkańca, który walczył z najezdzcom,lupil bogatych i zginął zdradzony.Obowiazkowy punkt pobytu w Slowenii lub północnej Chorwacji,piękne widoki,możliwość eksploracji jaskiń.Warto wziąć audio przewodnika i polazic po komnatach.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
114  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Zamek wykuty w skale. Pięknie usytuowany. Zwiedza się z audio quide dostępnym w 17 językach, w tym polskim. Każda komnata jest krótko opisana a komentarze pomagają zrozumieć nam jak funkcjonował zamek. Polecam.

Dziękujemy, 73Marco
Zrecenzowano: 6 maja 2019

Zamek Predjamski to kolejne miejsce w Słowenii, którego nie wolno pominąć! Przepiękne usytuowanie, oraz niespotykany charakter tego miejsca nadają mu niepowtarzalnego uroku. Niezwykłe połączenie architektury z tworem przyrody staje się tym bardziej niesamowite im głębiej zwiedza się zamek!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Scenic432172
Zrecenzowano: 19 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Gdy zobaczyłam ten zamek nie mogłam oderwać od niego wzroku...niby niepozorny bo jak wiadomo jest wiele innnych zamków budzących zachwyt. Jednak jego położenie jest niesamowite...kto jedzie przez Słowację musi zobaczyć i zwiedzić, żal przeoczyć ;)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Dudzia87