Postojna
CACUSZKO ukryte w kamieniu.

Zamek niemalże przyklejony do klifu o wysokości 123 metrów. Ma ponad 800letnią historię. Zamek... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 września 2019
sanok2007
Sanok, Polska
Jedyny taki

Zamków widziałam wiele ale ten jest bardzo ciekawy, ma jaskinie i jest w skale, po prostu jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
marta923
Konstancin-Jeziorna, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 499)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Zamków widziałam wiele ale ten jest bardzo ciekawy, ma jaskinie i jest w skale, po prostu jest wyjątkowy. Polecam!

Dziękujemy, marta923
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały zamek ukryty w skałach opowiadający historie jego mieszkańca, który walczył z najezdzcom,lupil bogatych i zginął zdradzony.Obowiazkowy punkt pobytu w Slowenii lub północnej Chorwacji,piękne widoki,możliwość eksploracji jaskiń.Warto wziąć audio przewodnika i polazic po komnatach.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
108  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Zamek wykuty w skale. Pięknie usytuowany. Zwiedza się z audio quide dostępnym w 17 językach, w tym polskim. Każda komnata jest krótko opisana a komentarze pomagają zrozumieć nam jak funkcjonował zamek. Polecam.

Dziękujemy, 73Marco
Zrecenzowano: 6 maja 2019

Zamek Predjamski to kolejne miejsce w Słowenii, którego nie wolno pominąć! Przepiękne usytuowanie, oraz niespotykany charakter tego miejsca nadają mu niepowtarzalnego uroku. Niezwykłe połączenie architektury z tworem przyrody staje się tym bardziej niesamowite im głębiej zwiedza się zamek!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Scenic432172
Zrecenzowano: 19 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Gdy zobaczyłam ten zamek nie mogłam oderwać od niego wzroku...niby niepozorny bo jak wiadomo jest wiele innnych zamków budzących zachwyt. Jednak jego położenie jest niesamowite...kto jedzie przez Słowację musi zobaczyć i zwiedzić, żal przeoczyć ;)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Dudzia87