Zrecenzowano: 26 marca 2017

Czysty pokój, bardzo sympatyczna i pomocna obsługa! Prawdziwe nastawienie na Klienta, czułam się jak w domu. W cenie pokoju miałam HB- posiłki świeże, duży wybór. Lokalizacja tuż nad morzem, na przeciwko kilka sklepów, w których można się zaopatrzyć we wszystkie niezbędne rzeczy.

Termin pobytu: marzec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano: 25 września 2016

Pokoje wystarczające, odbiór tv słaby ale na nim mi nie zależało. Basen wewnętrzy solankowy wspaniały z leżakami na trawniku oraz obok hotelu drugi odkryty z muzyką i kawiarnia przy wodzie. Jedzenie wspaniałe i urozmaicone. Do obsługi brak zastrzeżeń. W najbliższej okolicy wszelaka rozrywka i kasyna. W czasie pobytu dużych tłumów nie było jak również nagannych zachowani nie zaobserwowałem. Dla mnie okolica bezpieczna i przyjazna. Pogoda trafiona w punkt jeżeli ktoś uwielbia znaczne temperatury. O piaszczystych plażach należy zapomnieć, wszędzie beton i zejścia do morza jak do basenów. Wspaniały port jachtowy i marina - było na czym oko wesprzeć. Bardzo dużo turystów z Austrii i Niemiec.

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2016

Hotel nad samym morzem w centrum miasta , bardzo dobra kuchnia i miła o pomocna obsługa . Pokoje czyściuteńkie i dobry wystrój , Internet działa perfekcyjnie. Miłe miejsce do odpoczynku. Pełne Bardzo dobry za Hotel.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, garlangreene
Zrecenzowano: 17 lutego 2016

Hotel praktycznie tuż przy morzu, bardzo ładnie położony. Czyściutki, z bardzo, bardzo miłą obsługą i z bardzo dobrym jedzeniem. Ładne, codziennie sprzątane, skromne pokoje. No i ma jedną największą zaletę: jest tani !!!
Hotel ma współdzielony zespół bardzo ładnych basenów nad morzem.
Tuż obok Hotelu jest parking podziemny (ten akurat dość drogi).
Polecam wszystkim z całego serca.
Sam Portoroż, czy Piran - przepiękne.
Kilka kilometrów dalej w Chorwacji - piaszczysta plaża (jakby ktoś koniecznie chciał :) )

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano: 25 lipca 2015

Hotel z miłą obsługą i smacznym jedzeniem. Dostęp do basenów odkrytych ze słoną wodą – ok. 100 metrów od hotelu (niestety leżaki/parasole płatne) oraz basenu krytego (obok w Hotelu Metropol – w okresie wakacji) wraz z tarasem i dwoma małymi basenikami na wolnym powietrzu (bezpłatne leżaki/parasole) – również słona woda.
Bardzo dobra lokalizacja wypadowa do Piran, Koper, Postojna (Jaskinie), Ljubljana oraz Włochy – Triest i Chorwacja – Aquapark Istrialandia, Grožnjan, okolice Momjan (winnice), okolice Buje (oliwa z oliwek).
Dostęp do parkingu w garażu – płatny, przy dłuższym pobycie sugeruje wykupienie miesięcznego biletu.
Przy pobycie w trakcie urodzin – możecie liczyć na torcik i list z życzeniami od obsługi:-)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od ulicy z balkonami.
Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, MirekCh77