“Smacznie, syto i w dobrej cenie”
Baščaršija — recenzja

Baščaršija
Nr 6 wśród 168 Restauracje (Maribor)
Kuchnie: Turecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację znaleźliśmy oczywiście przez TripAdvisor i widząc ogrom pozytywnych opinii zdecydowaliśmy, że to właśnie tam zjemy obiad po podróży :) Po 1) dania są w bardzo dobrych cenach (nasze pljeskavice kosztowały 6,90, a faszerowane papryki oraz pulpety w sosie pomidorowym chyba ok. 5,90). Po 2) jedzenie podane zostało szybko i było przepyszne! A dodatkowo bardzo sycące! Po 3) obsługa w Bascarsiji niezwykle miła, miejsce również urocze :) zdecydowanie polecam!!

Dziękujemy, 879agatap

Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nic nam tak nie smakowało! Przepyszne dania kuchni bałkańskiej zniknęły z talerzy szybciej, niż się pojawily! Doskonale doprawione mięso, bardzo dobre grillowane warzywa - polecam wszystkim głodomorom:)

Dziękujemy, agniechak
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam szczerze to miejsce bo można poczuć w nim klimat i co ważniejsze smak lokalnych przysmaków. Uliczka pełna knajp, gwarno i miło, a wśród nich smaki niby zwyczajnie grilowanego mięsa a jednak mający coś w sobie i do tego pita dość charakterystyczna bo smażona na oliwie. Wszystko podlane lokalnym piwem i chyba już więcej nie trzeba pisać. Dla dzieci też coś jest więc wszyscy szczęśliwi.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, zajcik97
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ta restauracja ma dużo recenzji i nic więcej nie trzeba dodawać... wszystko pyszne, obsługa bardzo miła i szybka; nasza grupa to 7 osób i wszyscy byli zadowoleni. Polecam !

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, iwona_257
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie,lokal umiejscowiony w milym zakatku centrum miasta.Warty odwiedzania.Rozsadne ceny.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, pawe_s189

Baščaršija — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Maribor, Styria Region

Byłeś(-aś) w Baščaršija? Podziel się wrażeniami!