“Obrad z dziećmi ”
Julija Restaurant — recenzja

Julija Restaurant
Nr 12 wśród 745 Restauracje (Lublana)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Rewelacyjna obsługa! Klimatyczne miejsce i jedzenie warte grzechu! Zamówiłam pastę ze szparagami, grzybami i serem istarskim, przepyszne. Mąż - stek cielęcy z puree z dodatkiem trufli, dzieciaki smażone ośmiorniczki z ziemniaczkami zmieszanymi z liśćmi szpinaku. Nic nie zostało na talerzach, przywdziewa uczta dla podniebienia! Wybór lokalu dokonany przypadkowo, przechodząc obok zobaczyłam co maja klienci na stołach, wyglądało to interesująco. Niestety jedzenie szybko znikło i nie zdążyłam go uwiecznić. Panowie kelnerzy sprawiliście, że czuliśmy się u was jak na obiadku u bliskiej osoby, dziękujemy!!!

1  Dziękujemy, AnnainKrakow

Bardzo smaczne jedzenie, dla każdego coś smacznego się znajdzie. Byliśmy z psem który od razu dostał miskę wody. Polecamy z czystym sumieniem.

1  Dziękujemy, rox1402
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce obfituje w pyszności których nie znajdziesz gdzie indziej. Byliśmy tu trzy razy i za każdym razem chciało by się jeść i jeść tylko pojemność żołądka jest ograniczona. Pierogi słoweńskie z grzybami to rewelacja i należy to spróbować. Deser miejscowy strudel tez rewelacja.

Dziękujemy, Karkut S
Zrecenzowano 12 kwietnia 2018

zachęcony opiniami wbijam na kolację, oczywiście brak miejsc, nic to, poczekam no i to była qwa dobra decyzja. Próba 4 dań. Wszystkie wyborne. Serwis świetny. Miły, szybki, sprawny, pomocny. Na koniec jeszcze poczęstunek. Wychodzę chyba 4 kilo cięższy robiąc rezerwację na kolejny dzień. Kolejny dzień, kolejne inne dania w degustacji. Wszystkie wyborne. Carpacio jedno z najlepszych, świeże ryby, wszystko przyprawione perfekcyjnie, dobra oliwa, świeże pieczywo, dobre wina w akompaniamencie. Prosto ale świeżo i smacznie. Po prostu po włosku. Serwis inny ale też bardzo dobry (gorszy niż dzień wcześniej). Wystrój przyjemny i przytulny. Malutki minusik za wg mnie zbyt wygórowane ceny. Przystawka z 3 krewetek i sporej ilości prawdziwków za 10EUR to trochę wg mnie za dużo, choć wszystko na pewno najwyższej jakości to uważam że ciuteńkę za drogo. Niemniej w restauracji jest pełno praktycznie non stop.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, piotrw157
Zrecenzowano 13 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczny lokal w centrum miasta a co najważniejsze dla restauracji, to bardzo dobre jedzenie. My zamówiliśmy steka w sosie truflowym ze szparagami i gniocci z serem. Obie potrawy były bardzo smaczne. Naprawdę warte polecenia. Stek bardzo dobrze wysmażony, delikatne mięsko i dobrze smakowo połączony z sosem truflowym. Koszt to 21 euro, ale warto. Gniocci - chyba najlepsze, jakie dotąd jedliśmy, będąc w wielu włoskich restauracjach. Koszt- 9,50 Euro. Warto w tym miejscu skusić się też na deser. Panacota - niebo w gębie:)

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, mariuszs813

Julija Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublana, Upper Carniola Region

Byłeś(-aś) w Julija Restaurant? Podziel się wrażeniami!