“Warto”
Sarajevo '84 — recenzja

Sarajevo '84
Nr 46 wśród 745 Restauracje (Lublana)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam trochę przypadkiem. Z zewnątrz absolutnie nic nie zachęcało. W środku fajna atmosfera. Obsługa co prawda na bakier z angielskim ale urok kelnera i wspólny język odnaleziony. Zamówiliśmy beef soup. Bardzo treściwa i niektórym już ona wystarczy, żeby zaspokoić głód. Na długie danie wzięliśmy paterę z różnymi mięsami, fasolą, ajvarem, etc. Duuużżoo tego, plus chleb ichniejszy i daniem najedzą się i trzy osoby. Ogólnie bardzo smacznie. Do tego białe serbskie wino. Polecam.

Dziękujemy, 150jacek_

Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja stylowa. Jedzenie bardzo smaczne i niedrogie. Lemioniada wyciśnięta z całej cytryny przy nas. Polecam serdecznie

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, kaspi99s
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tradycyjny klimat, dobre lokalne jedzenie. Stosunkowo tanio. Warto zajrzeć :) W tle lecą nagrania z Igrzysk '84.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Paulina W
Zrecenzowano 24 czerwca 2018

Trafiliśmy z rekomendacji. Lokal położony w centrum, dość łatwy do znalezienia.
Jeżeli ktoś szuka nadęcia i wydęcia to pudło. Tutaj obowiązuje klimat dawnej Jugosławii, z jej muzyką oraz wystrojem. I tutaj się gości karmi i poi a nie wciska byle co za niewiadomo jakie pieniądze.
Przede wszystkim lokal pełniutki mimo, że to poniedziałek. Turyści i miejscowi.
Karta nie jest duża, ale to dla mnie zaleta. W karcie głównie mięsne produkty, w tylu bałkańskim - jagnięcina, wołowina, drób. Dodatki to oczywiście domowy ajvar, pieczona fasolka, oraz sery. Polecam płytę mięs - pleskavica, cevabczici i kiełbaski. Do tego solidna buła i miska zapiekane fasolki. Nie do pokonania na dwoje. Zerkałem na inne stoliki, generalnie porcje nie biorą jeńców w tym lokalu.
Do tego zimne białe winko albo Laško - bardzo dobre słoweńskie piwo. Na koniec łyczek rakiji i pamiątka. Żeby wrócić. My na pewno wrócimy.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, karbator
Zrecenzowano 26 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, krótki czas oczekiwania, stosunkowo tanie, bardzo smaczne jedzenie. Godne polecenia dla tych co lubią dobrze zjeść jak i mało wydać.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Agnieszka H

Sarajevo '84 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublana, Upper Carniola Region

Byłeś(-aś) w Sarajevo '84? Podziel się wrażeniami!