“Spieszcie się zamawiać, kelnerzy tak szybko znikają :)”
Druga Violina — recenzja

Druga Violina
Nr 41 wśród 744 Restauracje (Lublana)
Kuchnie: Słoweńska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Bardzo dobre jedzenie za niewielkem pieniądze, prawdopodobnie jedno z tańszych w centrum Lublany. O ile około godziny 15-16 bez trudno znaleźliśmy miejsce, o tyle gdy próbowaliśmy dzień wcześniej przyjść w okolicach 19.00 przed lokalem stała długa kolejka oczekujących, a był to wrześniowy dzień powszedni. Na minus wyłącznie obsługa: kelner jest jak kamfora, trzeba bardzo uważać by nie zniknął, a gdy pojawi się przy stoliku, zamówić u niego wszystko od razu, bo przez najbliższe kilkanaście minut może nie pojawić się w okolicy.

Dziękujemy, w_spodniach

Zrecenzowano 8 maja 2019

Zachęcona opiniami na trip, spodziewałam się większych ochów i achów. Wystrój restauracji , jak i menu trafia w typowy lokalny klimat. Dania są różnorodne, dość smaczne, ale nie oczekujmy wyrafinowanych smaków. Rosół z wołowiny smaczny (polecam), sałatka z kurczaka z warzywami- średnia ( kurczak bez smaku, nie jest to danie fit :) , gnocchi- dobre, zwłaszcza z gorgonzolą. Przychodzi tu dużo turystów, bo można zjeść w przystępnych cenach i dania podawane są dość szybko. Dla niewymagających :)

Dziękujemy, Silinowa
Zrecenzowano 28 września 2018

Dobre jedzenie w przystępnej cenie. Polecam mimo wszystko zająć stolik w wewnętrznej części, w której gra przyjemna muzyka i nic nie przeszkadza. My niestety mieliśmy zarezerwowany stolik w pierwszej części restauracji. Kelnerzy ze sobą rozmawiali, śmiali się, czyścili sztućce, jedli- wszystko na oczach gości. Było głośno i niestety niezbyt przyjemnie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 370aleksandrad
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

O ile co do potraw stosunkowo nie można się przyczepić to zaistniał problem z obsługą. Na złożenie zamówienia trzeba było czekać około 30 minut. Po dostaniu części zamówienia dowiedzieliśmy się, że reszty nie ma na stanie, przez co nie mogliśmy nawet zmienić lokalu. Na otrzymanie potraw czekalismy kolejne 30 minut (pomimo zapewnień że zajmie to max 15), a i tak brakowało jednego dania. Jako że nasza kelnerka zniknęła sami musieliśmy odnieść naczynia i upomnieć się o wcześniej zamówiony deser który dostaliśmy po 15 minutach (podobno miały być 2) a na zapłacenie rachunku musieliśmy już sami udac się do kasy ponieważ nasza kelnerka ponownie zniknęła na dłuższy czas. Pod tym kątem nie polecam tego lokalu.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne i niedrogie jedzenie. W centrum Starego Miasta miła, klimatyczna restauracja. Z ogródkiem, w którym rozpylają mgiełkę żeby poprawić komfort gości w upalny dzień. Bardzo smaczne jedzenie dla całej rodziny.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, maciejania123

Druga Violina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublana, Upper Carniola Region

Byłeś(-aś) w Druga Violina? Podziel się wrażeniami!