Gorąco polecam!

Wszystko super

Zrecenzowano: 9 listopada 2016
882jakubb
Zgierz, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 375)

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona z porannej wycieczki po Ljubljanie z Tiną 2. Poznaliśmy najciekawsze i najważniejsze miejsca w mieście, a także dowiedzieliśmy się wielu informacji o Słowenii i kulturze tego kraju. Tina z wielką pasją opowiadała o mieście, które kocha wplatając w historię nieco zabawnych anegdotek. Zabrakło mi tylko nawet ogólnych informacji o zamku, który podczas tej wyprawy nie został omówiony. Wiem, że jest druga wycieczka na ten temat, ale przydałoby się choć kilka zdań dla osob, które nie wybierają się na tę drugą.
Polecam wszystkim tę wycieczkę!

Dziękujemy, fiver-knight
Zrecenzowano: 18 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

W 2 godziny zwiedziliśmy całe miasto ;) Przewodnik (Peter) opowiada bardzo ciekawie i z humorem. Trasa krótka, bo i miasto małe, ale ten spacer bardzo pomaga w poznaniu miasta ;)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Agata Z
Zrecenzowano: 9 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Miła ekipa, super spędzone 2h z ciekawostkami. Praktycznie zwiedzone całe miasto :) obowiązkowy punkt zwiedzania tego pięknego miasta, wieczorem polecam przejść się wzdłuż rzeki :)

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2016
Dziękujemy, 882jakubb
Zrecenzowano: 13 września 2015 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie ok... Prowadzone z humorem, mniej więcej 2 godziny spaceru po mieście.. Ogólne informacje o kraju i samym mieście... Oraz o konkretnych obiektach czy osobach...
Polecam...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2015
Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 3 maja 2015

Wspaniała atmosfera! Szczególnie warto skorzystać na samym początku pobytu. Świetny sposób na wstępne zapoznanie z miastem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2015
Dziękujemy, wojteczkus