“Czekolada na ostro :)”
Cacao — recenzja

Cacao
Nr 3 wśród 25 Desery (Lublana)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Przy zamawianiu czekolady na gorąco z imbirem uważajcie, jest naprawdę ostra i rozgrzewająca. Dla nas to duża zaleta :) Polecamy też wypieki, wszystkie wyglądały bardzo smakowicie, my kosztowaliśmy ciasta z pistacjami. Natomiast polecamy z wyprzedzeniem udać się do toalety, gdyż z uwagi na ich ograniczoną ilość (1 kabina dla kobiet na tak duży lokal). Kolejka gwarantowana.

Dziękujemy, w_spodniach

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lody dobre. Duży wybór. Kolejka idzie sprawnie. Można placici karta. Ceny podobne jak wszędzie. Trzeba spróbować.

Dziękujemy, _ukaszc639

Obsługa bardzo miła

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, mojeg
Zrecenzowano 2 listopada 2017

To podobno najlepsza lodziarnia w Lublanie. Co prawda nie próbowałem innych miejsc, ale odwiedziłem Cacao i .... w przyszłości nie będę szukał innych w bliskiej okolicy. Mogę potwierdzić opinie innych - najlepsze lody w życiu.
Kawiarnia - lodziarnia bardzo dobrze położona, w ścisłym centrum przy brzegu rzeki. Do dyspozycji gości: salka wewnątrz, ogródek przy deptaku oraz drugi poniżej. Niby miejsc jest dużo, ale niestety pyszne desery sprawiają że ciężko o stolik. Obsługa OK. Polecam.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Pavel362
Zrecenzowano 2 listopada 2016

Fantastyczne, najlepsze lody jakie jadłem. Polecam! Obowiązkowo musicie odwiedzić kawiarnie jeśli jesteście w stolicy Słowenii.

Termin wizyty: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, B4rt3k

Cacao — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lublana, Upper Carniola Region

Byłeś(-aś) w Cacao? Podziel się wrażeniami!