Rafting

Dawno temu byliśmy na raftingu w Turcji - tamten był bardziej niebezpieczny, może przez wysoki stan... Przeczytaj więcej

AndrzejZWroclawia
Wrocław, Polska
Nasz pierwszy w życiu rafting

Zrecenzowano: 11 września 2019
violau692

Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Soca Rafting poznaliśmy dzięki rekomendacji z bloga coupleaway.pl. Było to nasze pierwsze doświadczenie z raftingiem i do końca nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Nasz sternik był bardzo profesjonalny, wszystko nam wytłumaczył i opowiadał w trakcie spływu wiele ciekawostek. Pierwsza część trasy była spokojna i malownicza, mogliśmy wtedy robić zdjęcia, filmy i podziwiać widoki. Druga część trasy dostarczyła emocji, bo nurt rzeki stał się bardziej dynamiczny. Instruktor świetnie sterował trasą dzięki czemu rafting był emocjonujący i zaskakujący. Naprawdę świetnie się bawiliśmy, a rafting trafił na naszą listę ulubionych wakacyjnych atrakcji. Gorąco polecamy ‍♀️

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, violau692
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Profeska, fajna zabawa. Bardo dobra organizacja imprezy.
Sympatyczni trenerzy, ładne otoczenie,urozmaicone zjazdy z krótkimi spacerami.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano: 14 października 2017 z urządzeń przenośnych

Atrakcja wyśmienita, w październiku mięliśmy 20 stopni, piękne słońce. Wspaniali przewodnicy i świetna zabawa. Gorąco polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, Agnieszka Z
Zrecenzowano: 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Było wspaniale, rezerwacja przez stronę bez problemów, na miejscu bardzo profesjonalnie. Instruktor mówi bardzo dobrze po angielsku.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Agnieszka F
Zrecenzowano: 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacja. Proponuję spróbować. Płynąłem z 9 letnią córką była zachwycona, a i ja bawiłem się świetnie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, tomaszm496