Rafting

Dawno temu byliśmy na raftingu w Turcji - tamten był bardziej niebezpieczny, może przez wysoki stan... Przeczytaj więcej

AndrzejZWroclawia
Wrocław, Polska
Atrakcja ze szczyptą adrenaliny i pięknymi widokami.

Niezapomniana atrakcja dla osób, które chcą zaczerpnąć trochę adrenaliny. Na raftingu byliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 września 2019
JagNau1

Zrecenzowano: 3 maja 2019

Profeska, fajna zabawa. Bardo dobra organizacja imprezy.
Sympatyczni trenerzy, ładne otoczenie,urozmaicone zjazdy z krótkimi spacerami.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano: 14 października 2017 z urządzeń przenośnych

Atrakcja wyśmienita, w październiku mięliśmy 20 stopni, piękne słońce. Wspaniali przewodnicy i świetna zabawa. Gorąco polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, Agnieszka Z
Zrecenzowano: 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Było wspaniale, rezerwacja przez stronę bez problemów, na miejscu bardzo profesjonalnie. Instruktor mówi bardzo dobrze po angielsku.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Agnieszka F
Zrecenzowano: 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Rewelacja. Proponuję spróbować. Płynąłem z 9 letnią córką była zachwycona, a i ja bawiłem się świetnie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, tomaszm496
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bylismy na canyoningu i sam w sobie bardzo fajny wąwóz. Stroje ktore otrzymalismy nie sa zużyte. Jedynie zabrakło mi rekawiczek do kompletu i troche lepszych butów. Obsługa miła ale raczej robiąca swoje a nie dbająca o rozmowe z klientem.
Zip line - rewelacja! Mam lęk wysokosci i już miałam zrezygnować ale dobrze ze tego nie zrobilam. Było swietnie!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Ladydjango