Pięknie tu!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
Izabela P
Chyba udało mi się trafić bez tłoku...

Chyba udało mi się trafić bez tłoku... Czytając inne recenzje nastawiłem się na tłok ścisk i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 maja 2019
Jarosław C
Malbork, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 821)

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne,malownicze miejsce. Mimo szczytu urlopowego nie bylo strasznego tłoku. Rada dla rodzicow z małymi dziećmi- nie wolno wchodzic na teren wąwozu z wózkami!!! Serdecznie polecam to miejsce!

Dziękujemy, Izabela P
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Chyba udało mi się trafić bez tłoku...
Czytając inne recenzje nastawiłem się na tłok ścisk i powolne poruszanie, a tu nic z tego... No i dobrze. Owszem, było parę osób, ale poruszaliśmy się zupełnie swobodnie, a kolejki przy kasie nie było. Szkoda tylko, że była troszkę pochmurna pogoda.
W dużej części Wąwozu Vintgar wykonano podesty umożliwiające przemieszczanie się wzdłuż pionowych skał. Trasa łatwa, nawet dla średnio sprawnych czy małych dzieci, za to zdecydowanie ciekawa.
Polecam, bo nigdy nadmiaru kontaktu z naturą...

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 28 września 2018

Miejsce zdecydowanie urocze, woda bardzo czysta i przez to jej kolor jest bajeczny - błękitny, zielony, morski, niebieski - w zależności od miejsca i gry światła. Trasa jest prosta i niedługa (ok. 1h w obie strony), a wodospady dostarczają emocji. Wejście kosztuje 5 euro za osobę dorosłą (płatność tylko gotówką w budce z biletami). Dojazd dobrze oznaczony w małych wsiach na trasie. Parking bezpłatny tuż przy wejściu (zgaduję, że w wysokim sezonie można jedynie pomarzyć o bliskim parkingu). Bezpłatna toaleta przy wejściu i wyjściu z wąwozu. Zdecydowanym minusem są turyści - nie daj panie trafić na niemiecką wycieczkę autokarową... Do tego częste "korki", bo właściciele głupich jasiów uparcie próbują sfotografować tęczę w wąskim przesmyku, gdzie jest jednocześnie i cień i światło albo inny karkołomny manewr, który nie tylko wymaga sprzętu, ale i wiedzy... Ale to i tak wygląda na mniejsze utrapienia w porównaniu z innymi komentarzami na Tripie - ostatni tydzień września wydaje się zatem być dobą porą na wycieczkę w tę okolicę.

1  Dziękujemy, Sierfly
Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Mikke miejsce na spacer. Bardzo malownicze miejsce. Nawet w ciepłe dni bryza łagodzi odczuwalna temperaturę. 5 euro za wyjście od dorosłego. Skandal ze biorą od 4 miesięcznego dziecka na rękach opłatę.

Dziękujemy, piotrha
Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na pewno top 3 wszystkich atrakcji Słowenii. Warto pokonać te kilka kilometrów. Spacer malowniczym szlakiem tuż nad wodą daje wytchnienie od upału.

Dziękujemy, klaudia r