Atrakcja jeziora

Piękne miejsce

Zrecenzowano: 18 lipca 2018
A7075ZAjoannab
Katowice, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 714)

Zrecenzowano: 28 września 2018

Przepłynięcie tradycyjną łodzią na wyspę i powrót należy do najbardziej rozreklamowanych atrakcji miasteczka i myślę, że warto (cena biletu na osobę to 14 euro). Niestety czas przeznaczony na pobyt na wysepce to tylko 40 min i w tym czasie co najwyżej można wypić kawę i zjeść kawałek ciastka potica wypiekanego w kawiarni na miejscu. A gdzie podziwianie widoków, krótki spacer po wysepce i zwiedzanie kościoła (jeśli ktoś ma ochotę - atrakcja dodatkowo płatna 6 euro) czy galerii? Zdecydowanie za krótko, ale pewnie biznes musi się kręcić i im więcej rejsów łodzią, tym większy zarobek... Może jeśli ktoś jest dobry w negocjacjach i zdecyduje się na odwiedziny w niższym sezonie turystycznym uda mu się dogadać z inną łodzią odpływającą później (może to się wydawać dziwne, ale widziałam parę, która wyspy zwiedzać nie chciała lub nie mogła, zatem koniec języka za przewodnika). Można też samemu wynająć łódkę lub Supa, popłynąć na wyspę i oczywiście zostać tam dłużej.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Sierfly
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z zewnątrz jak się patrzy z brzegu bardzo ładna. Jak już tam dopłynęliśmy wypożyczną łódką za 20 euro za godzinkę to okazała się brzydka. O zgrozo aby dostać się do kościoła trzeba zapłacić kolejne 6 euro od osoby. Tak więc lepiej popływać w koło wysepki. Pozdrawiam

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Novac76
Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, na miejscu wszystko czego potrzeba na wakacjach. Cudowny klimat, turkusowa woda, wycieczki, trasy górskie. Super

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, A7075ZAjoannab
Zrecenzowano: 5 kwietnia 2018

Mówiąc szczerze miałem pecha. Najpierw przyjechałem oglądać to miejsce w strugach deszczu, a kilka dni później, kiedy świeciło piękne wiosenne słońce korek przy zjeździe z autostrady w kierunku Bledu uniemożliwił mi powtórne obejrzenie tego miejsca. Jednak nawet w strugach deszczu to miejsce robi wrażenie. Piękne otoczenie, górujący nad wszystkim zamek, wyspa na jeziorze i droga wokół niego składają się w jedną niepowtarzalna calosc, która po przekroczeniu granicy austriacko - słoweńskiej należy koniecznie zobaczyć. A dla podróżujących autem uwaga - zaparkujcie samochód jeszcze przed dotarciem do jeziora bo wokół niego możecie na próżno szukać parkingu.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano: 30 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam spacer brzegiem jeziora od strony zamku
Można się dostać łodzią na wyspę
Nie należy się zrażać pogodą. W styczniu we mgle wygląda jeszcze lepiej niż latem w słońcu

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
1  Dziękujemy, mojeg