Przepiekne miejsce

Zrecenzowano: 15 października 2016
Piotr S
Dąbrowa Górnicza, Polska

Zrecenzowano: 9 maja 2019

Byliśmy ze znajomymi na majówce w tym pięknym miejscu. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, sam park jest ogromy. Polecam spacer lub rejs dookoła jeziora Bled oraz zwiedzanie wodospadów.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Kamil P
Zrecenzowano: 15 października 2016

Alpy Julijskie to jedne z najładniejszych gór jakie dane mi było oglądać, nie są może najwyższe ale różnice poziomów pomiędzy doliną a szczytem zazwyczaj robią wrażenie. By dobrze poznać polecam sprzęt asekuracyjny (uprząż, lonża i kask) na szczęście dość tanio i bez komplikacji można go wypożyczać w miejscowościach turystycznych.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
4  Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2015

Pięknie, pięknie, pięknie! Wiele tras - spacerowo-widokowych, rowerowych i typowo szlaków górskich. Ostrzegam jednak, że Alpy Julijskie to nie są nasze polskie góry. Mimo, że po naszych polskich chodziłam już sporo i śmiało mogłabym się nazwać średnio zaawansowanym turystą górskim to w Alpach wybrałam trasę "łatwa" do dwóch wodospadów, która nawet nie prowadziła przez szczyty, a i tak było w sumie ciężko - łańcuchy i stalowe liny! :) Dlatego lepiej za moim przykładem - w informacji turystycznej w jednej z górskich miejscowości (np. Kranjska Gora) zapytać Pana/Panią o radę. Na część tras - nawet łatwych - potrzeba specjalnego sprzętu typu kaski i liny.

4  Dziękujemy, Amieszka A
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2015

Sto znaków dla ludzi kochających góry, to z jednej strony za mało a z drugiej strony za dużo, żeby opisać wrażenia. Po prostu rewelacja.

Dziękujemy, KrzysiekZao
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki na każdym kroku i z każdego miejsca. Dla kierowców i rowerzystów duża ilość serpentyn do pokonania. Ciekawe miejsca opisane w kilku językach na tablicach informacyjnych. Zdecydowanie obowiązkowy punkt wycieczki podczas pobytu w Słowenii.

Dziękujemy, zuontheroad