Zielonka
Zrecenzowano: 31 marca 2019

PLUSY - duże sale konferencyjne, dużo przestrzeni i zieleni.
MINUSY - jako gość hotelowy - TRAGEDIA - NIGDY WIĘCEJ!!! stare brudne pokoje, materace z minionej epoki, WC kiwające się, wykładzina BRUDNA ...
Jedna wizyta i zwiedzanie Trylogii dla fanów - nic więcej.
Śniadania poniżej krytyki - kawa LURA (na szczęście ORLEN stacja niedaleko)
NIE POLECAM!!!
HAŁAS za oknem - nie da się spać przy otwartym oknie a nie na klimatyzacji...

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, MARIO_99999274856
Zrecenzowano: 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Korzystaliśmy z Sali Kominkowej z okazji przyjęcia na 30 osób. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, jedzenie przepyszne, a wszystko w znakomicie urządzonej przestrzeni. Można tu odpocząć i dobrze zjeść. Serdecznie polecam. Ceny bardzo przystępne.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Expedition816613
Zrecenzowano: 9 października 2018

Hotel swoim wystrojem i stanem dotyka już czasów trylogii. Zamknąć oczy i spać. Najwyżej 1 gwiazdka. Za żadne skarby trzy. Ciemna stara nora. To oczywiście moje subiektywne zdanie. Nie mogę polecić tego miejsca.

Wskazówka dotycząca pokoi: Blisko do Warszawy, więc lepiej tam poszukać noclegu.
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Adam_Jaworek
Zrecenzowano: 22 lipca 2018

Położony w parku, niedaleko od Warszawy obiekt organizujący rozmaite imprezy. Serwujący bardzo smaczne jedzenie, doskonała organizacja. Mimo, że rówocześie wiele różnych wesel się odbywało, w ogóle tego ne odczuwaliśy. Polecam!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Hania111
Zrecenzowano: 27 czerwca 2018

Byłem w tym miejscu na weselu. Pokoje skromne ale dobrze wyposażone i nie za małe. Cisza i spokój. Łazienka bardzo standardowa ale czysta. Jedzenie pyszne (w mkońcu ośrodek specjalizuje się w imprezach okolicznościowych). Polecam

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Marcelee84