Zielonka

“Wolę kurczaki”
Krowa i Kurczak — recenzja

Krowa i Kurczak
Zamów online
Nr 4 wśród 7 Restauracje (Zielonka)
Zrecenzowano 6 września 2019

Smacznie , czysto i ciekawy asortyment menu. Minusem są zapachy z otwartej kuchni, które zabierasz ze sobą.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, digitalart21

Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Burgerownia jakich sporo. Poprawnie przygotowane mięso i dodatki. Lokal raczej na szybki lunch lub do zabrania na wynos, mniej na spotkania ze znajomymi i rodzinny obiad.

Pomyslcie nad jakimś autorskim burgerem nie do dostania w innych miejscach.

Dziękujemy, ao462
Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Krowę i Kurczaka odwiedzamy regularnie. Uwielbiamy ostre polędwiczki z kurczaka i frytki. Zabieram jedną gwiazdkę za brak dodatków warzywnych. Brakuje mi jakiejś sałatki jako dodatku do dania. Ale nie typowego colesława ;) Albo sałatki z Waszym pysznym kurczakiem w menu.

Dziękujemy, Ola_Rutkowska
Zrecenzowano 24 marca 2019

Jadłam tylko największy kubełek polędwiczek, coś pysznego, dużo smaczniej niż w kfc :) niestety cena potężna a na dostawę czekałam ponad godzinę, zamawiając do lokalizacji 5min od lokalu. Warto spróbować.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Alicja M
Zrecenzowano 9 marca 2018

Pyszne burgery (mięso, bułka, sosy, warzywa) i NAJLEPSZE frytki (wzięte w zestawie; z przyprawami, dobrze wysmażone). Porcja-zestaw bardzo duża. Sam lokal dość mały, ale miło-minimalistycznie urządzony. Obsługa w porządku. Jedynym maałym minusem jest fakt, że kuchnia jest widoczna z części dla gości. Wracam i polecam!

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, Agata G

Krowa i Kurczak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielonka, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Krowa i Kurczak? Podziel się wrażeniami!