“Warto...”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Ives Kebab & Curry
Zamów online
Nr 3 wśród 7 Restauracje (Zielonka)
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie wegetariańskie, jedyne w Zielonce. Duży w miarę wybór dań kuchni indyjskiej. Sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, digitalart21

Zrecenzowano 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj wieczorem zamówiliśmy jedzenie na wynos - ryż (który nie dojechał....), chleb rotti, 2*sos z kurczakiem, pierożki samosy, krążki cebulowe, krewetki w panierce, mango lassi....za Wszytko 130 zł, porcje nie za duże...najgorsze indyjskie jakie jedliśmy + wgl najgorsze jedzenie w życiu jakie jedliśmy...Po zjedzeniu nie wszystkiego nawet (bo było nie zbyt smaczne) po niedługiej chwili zaczęliśmy się źle czuć, brzuchy na bolały....osobiście czułam się jak po zjedzeniu KFC albo maca (bo rzadko jem i zazwyczaj brzuch później cierpi przez tą chemię)...sos jogurtowo-miętowy i mango lassi miały bardzo nienaturalny kolor (w mango lassi nawet nie czuć było posmaku mango...sama nie wiem co to było, bardziej miało konsystencję wodną niż jogurtową + masę cukru)...Dziś rano dalej bolał mnie brzuch...jedzenia nie dokończylismy....

Ps. Jedyne za co można docenić ewentualnie (dlatego 2 a nie 1 gwiazdka) to, to że gdy mocno zdenerwowani zła jakością jedzenia i tym ze ryż nie dojechał zadzwonilismy do restauracji, w odpowiedzi na pytanie co zamierzają z tym zrobić (bo sami nie wyszli z żadną inicjatywą) powiedzieli że dowiozą ryz...po ok 1-1.5 h ryż dojechał + wstrętne mango lassi...kierowca który to przywiózł miał minę jakby chciał mnie zabić wzrokiem....oczywiście nie zjedliśmy tego, z wiadomych względów.

Zdecydowanie NIE POLECAMY!!! Najgorsze jedzenie w życiu.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 4 października 2018

Najlepszy kebab (i nie tylko ) w całym powiecie wołomińskim:) Ceny nie za wysokie, klimat bardzo fajny. Często wpadam sam albo z całą rodzinką.Gorąco polecam.
Marcin.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, mmmatczak
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

Bardzo w porządku restauracja z kuchnią indyjską. Naprawdę smaczne jedzonko. Zarówno wszystkiego rodzaju curry jak i po prostu kebab. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, adamfranek
Zrecenzowano 10 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Szukałam i w końcu znalazłam- najlepszy kebab w Zielonce! :) Rozbudowane menu, każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, annawoz

Ives Kebab & Curry — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zielonka, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Ives Kebab & Curry? Podziel się wrażeniami!