“Nie polecam”

Restauracja Dwór Rozłogi
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Zielonka)
Opis: Restauracja „Dwór Rozłogi” mieszcząca się na terenie Hotelu Trylogia powstała z inspiracji siedzibą Kurcewiczów opisaną w powieści „Ogniem i mieczem”. W serwowanych przez nas daniach można odnaleźć smaki tradycyjnej kuchni polskiej oraz ukraińskiej. Oferujemy również potrawy kuchni regionalnej, która dzięki wielowiekowemu rozwojowi ma dziś do zaoferowania wiele oryginalnych propozycji kulinarnych.
Zrecenzowano 6 września 2019

Tłusto, ciężko i wcale nie smacznie, chyba , że ktoś lubi się napchać. Obsługa niesympatyczna. Więcej tam nie pójdę

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, digitalart21

Zrecenzowano 3 lipca 2019

Dwór Rozłogi to kolejna restauracja, do której trafiłem dzięki TripAdvisor. Miejsce miało dużo przychylnych opinii. I to szczera prawda.
Do dyspozycji gości jest parking przed obiektem - hotel, restauracja, sala konferencyjna. Dodatkowo następny parking jest tuż przy głównej drodze. Miejsca starczy dla każdego. Ogromny plus.
Teren dookoła to świetne miejsce na odpoczynek. Sam budynek restauracji to wolno stojący obiekt w stylu dawnego dworku.
Miła obsługa wita na dzień dobry. Od razu uwagę zwraca wystrój wnętrza. Pełny pamiątek, talerzy, dzbanków, itp. Super pomysłem jest umieszczenie monitorów na ścianach, na których wyświetlane są różne seny z Trylogii Sienkiewicza.
Sala ma fajny klimat.
Zająłem miejsce i po chwili podeszła do mnie niezwykle sympatyczna kelnerka. Szybkie sprawdzenie i wybrałem placek husarski. To jest zdecydowanie lepsza nazwa niż placek po węgiersku.
Miał być na ostro ale jak zawsze w naszych restauracjach, nie był. Nie mniej jednak sos był dobry, wystarczyło doprawić. Dodatkowo dostajemy zestaw surówek oraz miseczkę bardzo gęstej śmietany. Dobrej.
Całość elegancko podana. Placek mógłby być trochę bardziej gorący. Takie lubię.
Do tego zamówiłem sok.
Za całość zapłaciłem około 36 zł. Uważam, że posiłek warty był każdej złotówki.
Wielki plus za atmosferę, wystrój i obsługę. Dużą ciekawostką są makiety zamków z Kresów.
Jeśli będę w pobliżu na 100% odwiedzam Dwór Rozłogi. Szczerze polecam.

Dziękujemy, mabut2017
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Klimatyczna restauracja z pysznym staropolskim jedzeniem. Golonka, tatar i placek husarski rewelacyjne. Serdecznie polecam to miejsce.

Dziękujemy, krzychs2019
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce dla calej rodziny. Można zjeść w restauracji lub na zewnątrz np. Przy jeziorku. Sa fajne place zabaw dlatego dzieci beda szczęśliwe. Po jedzeniu można spokojnie pospacerować wśród drzew cala rodzina. Na pewno niedługo wrócę w to miejsce. Polecam

Dziękujemy, O5360PVmarcink
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019

Wspaniałe jedzonko- świeże ,pięknie podane,super obsługa, malowniczy teren wokół ,polecam w 100%, warto odwiedzić

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Miiichaaal

Restauracja Dwór Rozłogi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wołomin, Mazowieckie
Wołomin, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Dwór Rozłogi? Podziel się wrażeniami!