“Polecam”

Restauracja w Kamienicy
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Zduńska Wola)
Opis: T A J E M N I C A GOSZCZENIA PAŃSTWA w RESTAURACJI W KAMIENICY tkwi: w MIŁOŚCI do gotowania, w PRZYJEMNOŚCI do jedzenia, w TROSCE o jego jakość, w UPODOBANIU do towarzyskich wydarzeń, jakimi są obiad, kolacja, biesiada w SIELANKOWEJ i RODZINNEJ atmosferze. W Restauracji w KAMIENICY ominie Ciebie smutek, bo u nas ŚWIECI SŁOŃCE, PACHNĄ ZIOŁA, A MUZYKA KOI TWOJE SERCE. W Restauracji w KAMIENICY dbamy o każdy szczegół, bo jak mawiał James Joyce: Bóg stworzył jedzenie, a diabeł kucharzy, a diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego Restauracja w KAMIENICY ZAPRASZA PAŃSTWA DO STOŁU, BO STÓŁ NIGDY SIĘ NIE STARZEJE! Restauracja w Kamienicy mieści się w pięknie odrestaurowanej kamienicy samym centrum Zduńskiej Woli, przy Placu Wolności na którego środku stoi Ratusz Miasta. Sala restauracji może pomieścić jednocześnie około 50 osób. To idealne miejsce na kameralne przyjęcia weselne, komunie chrzciny, spotkania po latach, zaręczyny, kolacje biznesowe oraz inne okazje.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urokliwe miejsce, obsługa bardzo miła i zainteresowana klientami. Polecam Pielmieni, przepyszne pierogi w bulionie.

Dziękujemy, 815klaudiaf

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zazdroszczę mieszkańcom Zdunskiej Woli tego miejsca-absolutnie przepysznie oraz bardzo klimatycznie,a dodatkowo z życzliwą i dyskretną obslugą.Obecność miejscowych klientów tylko potwierdza standard oraz wystawia dobrą rekomendację miejscu. Do restauracji wstąpilismy będąc na trasie Warszawa-Wrocław, zjazd z S8. Wybraliśmy zestaw dnia - przepyszną,domową kalafiorową, drugie danie to tiagatelle z sosem grzybowym (nie żaden pieczarkowy) z mięsiwem.Naprawdę super smaczne, pięknie podane i duże porcje.Tylko z łakomstwa zjedliśmy do ostatniego kęsa,a porcje były naprawde duże. Nasza Córka zamówiła dodatkowo herbatę mrożoną z pokrzywą i czarnym bzem -podana w dużej szklance (!) więc wszyscy zdegustowaliśmy-wyglad i smak epicki.Deserowym ciastem czekoladowym uraczyły się 3 osoby,a ja wzięłam świeżo wyciśnięty sok z grejpfruta. Na drogę jeszcze wzięliśmy 2 świeżo upieczone drożdżówki.Całość,za 4 osoby-2 doroslych i 11 oraz 14 latkę wyszła 110 zł.Osobny komentarz dotyczy Pana,ktory nas obsługiwał (młody człowiek) a wg mnie wybitnie dedykowany do pracy i obslugi Klienta.Słowo kelner nawet niezbyt pasuje do Jego opisu.Bardziej concierge:) i nie ma tu przesady-ten młody człowiek na pewno wiele osiągnie w życiu.Gratuluję Szefostwu doboru kadry,bo dla mbie obsługa jest na równie wymagającym poziomie co jakość dań.Obie spełniły moje oczekiwania oraz Rodziny. Dlatego jadąc w Sudety z Warszawy czy innych miejsc nie wahajcie się zjechać z trasy i wstąpić do tej restauracji.Naprawdę warto:)

2  Dziękujemy, dropka
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super. Przepyszny łosoś, doskonale dobrane do tego wino. W tym samym czasie podano dwa różneoźne posiłki. Chętnie jeszcze wrócę szczególnie na gorące lody.

Ps. W grudniu 2015 r. siedząc przy stoliku karmiłam dziecko piersią....reakcja bardzo przyjazna

Termin wizyty: grudzień 2018
3  Dziękujemy, lewandowiczmarta
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Restauracja w mieszczańskim stylu i przyjemną atmosferą. Udało nam się zdobyć ostatni wolny stolik w środku tygodnia o 16:00, więc warto z drogi zdzwonić i rezerwować. Znakomity tatar, polecam też kaczkę i drożdżówkę (jak domowa). Rozsądne ceny, miła obsługa. Czas przygotowania, jak w restauracji - trzeba mieć trochę czasu. Generalnie super. Zapamiętamy i będziemy wracać.

Dziękujemy, agnas2000
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Zupa po 40 minutach czekania to jednak trochę długo.
Krem z karmelizowanych pomidorów najzwyklej w świecie smakował koncentratem i mimo ładnego podania bronił się średnio.
Rosół ok.

Dziękujemy, kemotko

Restauracja w Kamienicy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sieradz, Łódzkie
Sieradz, Łódzkie

Zduńska Wola, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja w Kamienicy? Podziel się wrażeniami!