“Kiepska sprawa”

Restauracja Staropolska
Zamów online
Nr 11 wśród 15 Restauracje (Zduńska Wola)
Opis: Tradycyjna polska kuchnia.Szeroki wybór dań : z drobiu- kaczka,kurczak, wołowiny- antrykot, tatar,wieprzowiny- golonka,schabowy z kością,dziczyzny- dzik).Zupy,przystawki,desery,napoje gorące i zimne,alkohole-m.in. świeże piwo z beczki z lokalnego zduńskowolskiego browaru.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pewnego razu poszliśmy na niedzielny obiad, chcąc odwiedzić to miejsce. Wystrój całkiem ok, ale obsługa jakoś dziwnie zestresowana. Jedna osoba zwracała uwagę zamiast dyskretnie, to na sali co nie powinno mieć miejsca. Tym bardziej ze to młodzi ludzie. Od samego początku atmosfera nie była przyjazna. Co do samego posiłku, też nie ma za co pochwalić. Zakupy są chyba kiepskiej jakości, co dało się wyczuć w jedzeniu. Nie wiem skąd restauracja ma tyle dyplomów, bo jedzenie o tym nie świadczy. Byłam raz i nie zachęcili mnie do powrotu. Są lepsze miejsca w Zduńskiej Woli.

Dziękujemy, syla91zdw

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Zamówiona kolacja dla pary, menu uzgodnione, kasa zapłacona i niestety porażka...... Inne potrawy, i nie za tą cenę , przykro mi ale zdecydowanie nie polecam, chyba że ktoś lubi vegete bo dodają do wszystkiego....

Dziękujemy, gracmagi
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019

Restauracja miescząca się w małym pomieszczeniu po dawnym sklepie. Bardzo ciasno- stoliki rozmieszczone bardzo blisko siebie co daje niski komfort w spotkaniach towarzyskich, gdyż wszyscy wszystko słyszą.W lokalu chłodno a także unosi się dziwny zapach.Jedzenie niestety trafilismy na nieświeże .Golonka podana letnia- mąż miał wrażenie że podgrzewana była w mikrofali.Ja niestety w swojej sałatce znalazłam włos. Mimo że w lokalu byliśmy drugimi gośćmi czekaliśmy na posilek dość długo.Stolik także nie świecił czystością.Nie polecam tego lokalu.Noszenie samej nazwy,, Restauracja'' nie wystarczy.- na to miano trzeba niestety sobie zasłużyć

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, alicja d
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie mogę polecić miejsca, w którym serwowane jest nieświeże jedzenie. Restauracja bardzo mnie rozczarowała. Zamówilam danie z karty z dostawą do domu tj. w czw. 07.03.- roladki z indyka z warzywami + warzywa na parze. Gdy Pan dostarczył mi jedzenie już przy płaceniu poczułam dziwny zapach, zepsutego brokuła. Po spróbowaniu okazało się, że farsz, sos, mięso było kwaśne , zepsute, nienadające się do jedzenia. Dodatkowo warzywa na parze były podsmażane, bo pływały w oleju. Czegoś takiego co dostałam ja, nie dałabym nawet swojemu PSU do zjedzenia! Na dodatek kosztowało mnie to 24 zł! Zadzwoniłam do restauracji poinformować, żeby wywalili to do kosza, Pani miała oddzwonić wyjaśnić sytuacje , do dnia dzisiejszego tego nikt z restauracji nie uczynił, a wypadałoby chociaż przeprosić i załagodzić zaistniałą sytuacje! A tak kłania się tu brak jakiegokolwiek poszanowania dla klienta. Zgodzę się z Panem, który napisał, że w samej restauracji za czysto nie jest i to jest prawda. To samo mogę napisać ja- niestety brudne firanki, zakurzone krzesła,stoliki- pusta sala, a kelner siedzi za barem znudzony z telefonem w dłoni. Wystrój sali mi osobiście nie przypadł do gustu i dla mnie jest wręcz kiczowaty, dlatego zamawiałam jedzenie jak już coś na wynos, bo jakoś siedząc w niej nie czułam się dobrze , dodatkowo na sali unosi się dziwny zapach. Ogólnie to widać tutaj pewną inspirację istniejącą już restauracją w ZdW ale niestety no patrząc obiektywnie przepaść jest ogromna zarówno w wystroju a o jedzeniu nawet już nie wspomnę! 2 gwiazdki daje, bo bywało, że zjadłam jednak dobry świeży Lunch. Moi znajomi też niestety ostatnimi czasy nie byli zadowoleni z serwowanego jedzenia i są rozczarowani! Przykro mi :(

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, paula_kulda
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam, nie ma lepszej Restauracji w Zduńskiej! Dania kreatywnie przyrządzone,
Doskonały smak, tu wielki plus należy się Panią z kuchni.Wyjątkowy klimat, jedzenie podane przez bardzo miłą i pomocną obsługę(w szczególności pozdrawiam Panią Kelnerke lepszej w mieście nie ma)!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PatKat00

Restauracja Staropolska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Czechy, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Staropolska? Podziel się wrażeniami!