Zduńska Wola

“Przepyszne pierogi”
Pierogarnia — recenzja

Pierogarnia
Nr 5 wśród 15 Restauracje (Zduńska Wola)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce jeśli ktoś kocha cieniutkie ciasto i dużo nadzienia. Próbowaliśmy kilkakrotnie różnych smaków i za każdym razem bomba.

Dziękujemy, syla91zdw

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi wewnątrz zimne, mam wrażenie że mrożone. I we wrzątku rozmrażanie. Obsługa nie miła, jakby pracowali za karę. Nie wrócę tutaj.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, lewandowiczmarta
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne pierogi domowe, ruskie wręcz wyborne, krótki czas oczekiwania, bardzo miła obsługa, gorąco polecam :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, AleksandraG214
Zrecenzowano 2 września 2018

Nie przepadam za pierogami... poszedłem za namową żony i córki i już drugi raz nie trzeba było mnie namawiać... bardzo dobre pierogi i barszcz. Miła obsługa, czysty i zadbany lokal. Miejsce zdecydowanie do polecenia :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Przemysław Z
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Normalne, domowe pierogi. Prostota smaków. Próbowałam z jagodami, z malinami i z serem. 6 pierogów 11zł. Obsługa miła i pomocna.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, annamariaa01

Pierogarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zduńska Wola, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia? Podziel się wrażeniami!