“Obsługa super, wystrój ok, jedzenie średnie ”

Impresja Restauracja & Club
Nr 2 wśród 66 Restauracje (Włocławek)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od plusów.
Obsługa naprawdę przemiła. Zainteresowana, sympatyczna, uprzejma, uśmiechnięta a mimo to nienarzucająca się. Szybko i sprawnie nas obsłużono, mimo że mieli masę gości.
Wystrój - totalnie nie mój gust, ale o tym się nie dyskutuje ;), ale starannie, spójnie, z dbałością o szczegóły.
Pyszny maja swój własny chleb
Minus:
Niestety jedzenie. No jakby nie patrzeć nie pasuje do tej restauracji. Wszystkie cztery posiłki były bez smaku, spaghetti, pierś, policzki, najlepszy był schabowy.
Podane też tak jak w zwykłym przydrożnym barze.

Ale jeszcze raz, cały obiad zaliczamy do miłych dzięki obsłudze.

Dziękujemy, 756karolinak

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Super miejsce, pyszne jedzenie, wspaniała obsługa POLECAM szczególnie pierożki z mięsem i kapustą i przepyszny żurek.

Dziękujemy, Julita T
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce,super obsługa przepyszne jedzenie,będę tu wracał częściej, jedno z niewielu miejsc we Włocławku gdzie można tak pysznie i miło zjeść.Polecam.

Dziękujemy, Pedro Ż
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce do ktorego uwielbiam wracac. Bardzo mila obsluga. Żurek i gęś przepyszna a juz zimny kompot truskawkowy to jak znalazl na te upaly. Nic dodać, nic ujać ❤.

1  Dziękujemy, Iwona J
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Rok temu byliśmy zachwyceni, tym razem zniesmaczeni. Bardzo wiele potraw z karty było niedostępnych (w sobotnie popołudnie!), więc z konieczności zdecydowaliśmy się na potrawy rekomendowane przez kelnerkę. I tak:
rosół z perliczki - perliczka była karmiona glutaminianem sodu (wyłącznie),
boeuf Strogonoff - myląca nazwa, ta potrawa to raczej zupo-gulasz,
grilowana pierś z kurczaka z jarzynami - jarzyny to wysypana z torebki na talerz mrożonka (w marchewkę nie dało się wbić widelca bo była po prostu surowa), kurczak niejadalny z powodu przesolenia co potwierdziła obsługa odstępując od zapłaty.
Zewnętrznie nic się przez rok nie zmieniło, jeśli zaś idzie o kuchnię, to trudno tę degenerację ująć słowami.

Dziękujemy, Classicius

Impresja Restauracja & Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Impresja Restauracja & Club? Podziel się wrażeniami!