Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne, romantyczne miejsce....świetny stosunek jakości do ceny.....obsługa i jedzenie na wysokim poziomie....otoczenie pałacu robiące wrażenie....niestety sam Włocławek nie jest miastem ładnym a raczej zaniedbanym i nieprzyjaznym.....mimo to wrócimy jeszcze do Pałacu

Dziękujemy, 797agatal
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Zatrzymałem się w Hotelu wspólnie z rodziną. Pobyt miał związek z przyjęciem weselnym, które odbywało się na terenie obiektu. Zakwaterowani byliśmy w pokojach dwuosobowych na trzecim piętrze. Standard pokoi na cztery gwiazdki poza kosmetykami w łazience (ich jakość, a raczej ich ekonomiczny charakter psuje całe bardzo dobre wrażenie).
Obsługa bardzo dobra. Recepcja udzielająca pomocy z dużą cierpliwością (deska do prasowania, żelazko, igła, nitka itd....). Duży plus i podziękowanie.
Teren wokół głównego budynku przypomina najładniejsze parki w Europie. Jest to oaza estetyki i spokoju w tym mieście. (spacer po centrum bywa uciążliwy, gdyż jesteś zaczepiany przez ludzi o wątpliwej aparycji i zapachu).
Duży plus za dostępność do terenu wokół hotelu dla wszystkich...
Ogólnie warunki bardzo dobre.

Dziękujemy, Wiilli
Zrecenzowano: 10 maja 2019

świetne miejsce. sam pałac z wyglądu robi wrażenie, wystrój też bardzo sympatyczny ale otoczenie to dopiero prawdziwe cudo... aż ciężko uwierzyć, że jest się ''tylko'' we Włocławku.
dodatkowo ogromny szacunek dla pomysłodawcy i fundatora całego przedsięwzięcia za szlachetną ideę jaka się z tym wiąże. brawo !!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, bandziorek2018
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018

Pałac Bursztynowy serwuje estetycznie podane dania i ogromną przestrzeń w nowobogackim stylu. Goście mogą świetnie się tu zabawić i posmakować wykwintnie podanych potraw. Lokal składa się z kilku poziomów,można spędzać czas zarówno w pubie jak i restauracji,można również pospacerować po okolicznym ogrodzie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje są ciche i położone bardzo blisko centrum miasta/
Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, wieslawamajewska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WiolettaW393, Kierownik sprzedaży, Palac BursztynowyOdpowiedź udzielona 26 września 2018

Miło nam, że odwiedzili Państwo nasz obiekt wynosząc bardzo dobre wrażenie. Dziękujemy za serdeczną wypowiedź. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcą Państwo skorzystać z naszych usług ponownie.

Zrecenzowano: 28 maja 2018

Hotel rzeczywiście piękny jak i jego ogrody.Jedzenie smaczne jeśli chodzi o śniadania również nie mam zastrzeżeń "szwedzki stół" było w czym wybierać .Pokoje dość ponure ,telewizor tak ustawiony ,że nie sposób go oglądać w pozycji leżącej i dość mały jak na taki pokój.Hałas dobiegający z sali balowej ,ktora jest usytuowana pod pokojami -nie sposób odpocząć jeśli odbywa się tam jakaś uroczystość typu wesele ,dancing.My akurat trafiliśmy tylko na dancing w piątek ,który trwał od 19-24 ,wesela nie było -i całe szczęście ;).To chyba najgorszy minus tego miejsca.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje dość ponure ,mało światła,hałas przy imprezach typu wesele,dancing dość uprzykrzający pobyt
Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Małgorzata S