Zrecenzowano: 25 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Budynek ukończony w 2009 r. Niesamowity w swym rozmachu i otoczeniu - posiada 4 ha ogród. Bardzo uczynna i kompetentna obsługa hotelu. Prywatny parking, pierwsze 2,5 h bezpłatne. Na terenie obiektu znajdują się otwarte i kryte korty tenisowe.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Degsy74
Zrecenzowano: 6 października 2017 z urządzeń przenośnych

Przyznam że pałac robi wrażenie, mając na uwadze że został zbudowany od podstaw. Ma styl, restauracja serwuje dania bardzo dobre naprawdę warto wybrać się na obiad. Fajne miejsce pełne ciekawych detali. Polecam warto

Termin pobytu: październik 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, micha_w371
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2017

Pałac,jak to pałac...Tchnie przepychem. Otoczenie bardzo ładne. Pokoje również...Oczywiście wystrój jest kwestią gustu ,ale mnie nie przeszkadzał. Restauracja trochę średniawo...Recepcja uczynna i sympatyczna. Odnosiłem wrażenie ,jakby obsługa pracowała w dużym stresie...Nie działał zamek na kartę,zgłosiłem spokojnie, a tu sie jakiś Pan podrywa i prawie że biegiem już ,już,już...Niepotrzebnie...No chyba,że szefostwo tak nakręca pracowników. Ogólnie miło.

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, AndrzejSzej
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2017

Kucharz to amator nie umie usmażyć sandacza. Skórka zamiast chrupać jest gumowatą ryba ogólnie nie dość że mała to niedoprawiona. Ziemniaki pieczone ociekały olejem. Najlepsza była surówka z czerwonej kapusty. Koszt Dania 33 zł
Przystawka tatar wołowyśredni. Dominowała cebula i ogórek w proporcji 40% mięsa 60%cebuli z ogórkiem
Odradzam jedzenie w tej restauracji. Ja byłam tam ostatni raz.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Barbara K
Zrecenzowano: 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na spacer czy moment wypoczynku po ciężkim dniu. Spokój i cisza. Zieleń, woda, kwiaty, kaczki i śpiew ptaków. Tutaj możesz też zamówić lekcje tenisa. Poza tym to miejsce z zapleczem hotelowym i restauracją. Jedzenie dobre. Profesjonalna obsługa.

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Krzysztof O