Zrecenzowano: 29 stycznia 2020

W obiekcie bywaliśmy wcześniej, zawsze w tym samym pokoju z jaccuzi. Zwykle w pokoju było czysto, jacuzzi działało, a hotelowe jedzenie było smaczne. Jednak teraz zostało tylko jedzenie. Kiedy weszliśmy do pokoju naszą uwagę zwrócił wszechobecny zapach odświeżacza, po wejściu do łazienki okazało się, że w pomieszczeniu z sławetnym hydromasażem pachnie starą kanalizacją oraz szambem, nie ma instrukcji (,która wczesniej byłą) odnośnie korzystania z jacuzzi, i co jeszcze gorsze hydromasaż po prostu nie działa. Oczywiście próbowaliśmy "przepłukać kanalizację" bo myśleliśmy, że może to z rur - nic bardziej mylnego, po odkręceniu wody fetor szamba wydobywał się ze zdwojoną siła. Na nasze nieszczęście zaczęliśmy tę nierówną walkę późno wieczorem i kiedy okazało się,że hotel świadomie sprzedał nam pokój z zepsutym, zakiszonym jaccuzi było już po północy i zdecydowaliśmy zgłosić tę sprawę następnego dnia rano. Pani z recepcji po zgłoszeniu stwierdziła, że faktycznie "śmierdzi" co zgłosiła swojej szefowej. Nie roztrząsając już szczegółów żenującego poziomu obsługi, a przede wszystkim enigmatycznej "właścicielki" , która rozmawiając telefonicznie z Panią z recepcji w naszej obecności uznała, że nie mogła porozmawiać z nami, gdyż podobno "była zajęta i nie może rozmawiać", mimo, że za chwilę ponownie rozmawiała ze swoim pracownikiem. Masa dopominania się o zwrot należności, zbywanie, zrzucanie odpowiedzialności na wyimaginowane działy firmy i rozmyślanie o tym "czy bardzo śmierdziało, czy tylko troszkę muskało nozdrza wonią szambiarki" sprawia, ża nasza noga już więcej tam nie postanie. ODRADZAMY wszystkim, którzy chcą w spokoju spędzić czas i odpocząć a w zamian otrzymają pokoj z jaccuzi za prawie 400pln, w którym jacuzzi jest już tylko starą, mikrobiologicznie skolonizowaną wanną owianą nutami sedesowymi.

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, Miodozer
Zrecenzowano: 16 grudnia 2019

Wspaniałe miejsce na odpoczynek, ciche z miłą i pomocną obsługą. Polecam Pokój delux z jacuzzi i lustrem nad łóżkiem. Idealne miejsce żeby naładować baterie na cały kolejny tydzień pracy!
Jedzenie pyszne i świeże.
Już zarezerwowaliśmy ten sam pokój na styczeń 2020! :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój delux z jacuzzi i lustrem nad łóżkiem jest bardzo cichy
Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, OneSecond007
Zrecenzowano: 23 listopada 2019

Bardzo mieszane uczucia, stosunkowo wysoka cena ja za taki standard. Duży metraż pokoju sprawia, że jest wygodnie. Uszkodzony grzejnik w łazience przy niskich temperaturach na zewnątrz, nie stwarza odpowiedniego komfortu. Dodatkowo niezbyt czysta (zagrzybione? uszczelnienie) kabina prysznicowa. Brakowało mi również telewizji informacyjnej.
Skandaliczna jakość internetu, na poziomie modemu!!!
Sytuację ratuje znakomita kuchnia i miła obsługa. Śniadanie adekwatne do ceny.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, RDD_Radom
Zrecenzowano: 8 października 2019

Hotel piękny, obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadanie pyszne, duży wybór, wszystko świeże. Polecam. Pokoje czyste, są standardowe upominki. w łazience suszarka. do jednorazowego użytku zestaw mydeł, kapcie i czepki na włosy. bardzo miło wspominamy pobyt. wracamy za rok :)

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach panuje cisza
Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, 163agnieszkaf
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wybrałem z polecenia znajomej zWłocławka. Nie zawiodłem się. Bardzo fajny butikowy hotel z przepyszną i urokliwą restauracją. Sam pokój jest OK, dość duży (na poddaszu skosy), podobnie jak cały hotel wystrój nawiązuje do epoki secesji. Nie ma klimatyzacji w pokojach, wiec na poddaszu latem może być gorąco.
Restauracja to „creme de la creme” tego hotelu. Polecam.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Pawel1973