Włocławek
Zrecenzowano: 8 października 2019

Hotel piękny, obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadanie pyszne, duży wybór, wszystko świeże. Polecam. Pokoje czyste, są standardowe upominki. w łazience suszarka. do jednorazowego użytku zestaw mydeł, kapcie i czepki na włosy. bardzo miło wspominamy pobyt. wracamy za rok :)

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach panuje cisza
Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, 163agnieszkaf
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wybrałem z polecenia znajomej zWłocławka. Nie zawiodłem się. Bardzo fajny butikowy hotel z przepyszną i urokliwą restauracją. Sam pokój jest OK, dość duży (na poddaszu skosy), podobnie jak cały hotel wystrój nawiązuje do epoki secesji. Nie ma klimatyzacji w pokojach, wiec na poddaszu latem może być gorąco.
Restauracja to „creme de la creme” tego hotelu. Polecam.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Pawel1973
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Łóżka wygodne i z twardym materacem, mi takie bardzo odpowiadają.
Okolica przepiękna, cisza spokój, wygodny dojazd i parking przy hotelu. Śniadanie bardzo dobre w formie szwedzkiego stołu. Po wejściu do pokoju miałem wrażenie, że bardzo dawno nikt go nie otwierał, unosił się specyficzny zapach ale po otworzeniu okna zaraz wszystko wróciło do normy. Duże przestronne pokoje i duża łazienka.
Polecam.

• Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, pawel_3-14
Zrecenzowano: 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w miarę dobre, estetycznie podane ( choć brakuje trochę smaku do pełnego zachwyru). Minusem zbyt wygórowane ceny w stosunku do jakości. Przyjemne wnętrza. Obsługa profesjonalna i sympatyczna.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Małgorzata P
Zrecenzowano: 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój restauracji na wysokim poziomie. Dania ładnie podane.Kolorowo na talerzu ale niestety zbyt ubogie. Na obiad z Tesciami,dziewczyną lub kochanką to i owszem. Po 12 godzinach w pracy nie byłem wstanie zaspokoić potrzeb. Warunki noclegowe-lokalizacja koło przejazdu nie pozwala na spokojny sen-zwłaszcza jak ktoś lubi mieć uchylone okno. Nie za 200zł za dobę.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa