Włocławek
Zrecenzowano: 2 października 2018

Stylowa architektura, piękne wnętrza. Począwszy od imprez weselnych po obiady na co dzień miejsce idealne piękne, stylowe, smacznie i niedrogo. Miejsce warte odwiedzenia, obowiązkowy punkt na mapie miasta chodżby na kawę. Polecam:)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 976karolinac
Zrecenzowano: 16 czerwca 2018

Pokój przestrzenny - niestety panuje tu zaduch przeplatany wonią nikotyny. Jakiś problem z zamkiem w drzwiach. Restauracja - śniadanie smaczne; Obsługa miła. Duży parking. Ogólnie miejsce dość estetyczne.

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, MaSMiH
Zrecenzowano: 1 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo stylowy hotel . Czas wykorzystany na maca , relaks i odpoczynek .
Trochę kłopotliwi sąsiedzi ( głośne rozmowy i zachowanie bez kontroli )
Osobny budynek i bliskość przejazdu kolejowego....
Na plus śniadanie i bliskość sklepów oraz przemiła obsługa .

Termin pobytu: luty 2018
2  Dziękujemy, tadeuszr2018
Zrecenzowano: 12 września 2017

Hotel dośc dobry. Miła obsługa. bardzo dobra kuchnia, oraz profesjonalna obsługa kelnerów.Troche brudno w pokojach jakby ktoś nie posprzatał po porzednich klientach. ceny w pokoju jeżeli chodzi bardzo wysokie. poleciłbym gdyby nie ten syf w pokoju. Zajrzałem pod łózko a tam masakra chyba nie sprzątane od ponad roku.

Termin pobytu: sierpień 2017
2  Dziękujemy, Henryk38
Zrecenzowano: 11 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zarezerwowalismy apartament jeden z najlebszych w tym hotelu. Po podrozy z wielkiej brytani godzinami marzylismy o wygodnym pokoju.co zastalismy. Kiedy przyjechalismy na poczatek poproszono mnie z gory o zaplate za pobyt. Bzdura .Otrzymalismy klucz i udalismy sie do ekskluzywnego ????? Apartamentu.Co zobaczylismy centralna porazka. Zimny wielki pokoj. Pajeczyny na suficie . Zanieczyszczone pokrycie tgz lozka. Ogolnie potezna pomylka. Nie zostaje dluzej pomyslalem i wrocilem do recepcji.problem z odzyskaniem platnosci . Zamist refund na karte. .zaoferowano mi gotowke. Krocej mowiac polecam omijac ten hotel.jedno wielkie nieporozumienie

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, poul1976