Włocławek

“Warto poczekać na stolik”
Pizzeria Pesto — recenzja

Pizzeria Pesto
Nr 5 wśród 66 Restauracje (Włocławek)
Zrecenzowano 13 września 2019

Nie zawiodłem się jeszcze na tej Pizzerii - bardzo równa forma i ciągłe nowości powodują, że wracam tam z chęcią. Bardzo dobrej jakości składniki, piec opalany drzewem i super Kraftowe piwo plus miła atmosfera! Nawet w takim zestawieniu czekanie na stolik przed wejściem na swój urok

Dziękujemy, Damian1122

Zrecenzowano 1 września 2019

Najlepsza pizza jaką jadłem w Polsce i jedna z najlepszych jakie jadłem w życiu. Pizza z Guanciale di suino to istna poezja, podobnie pizza z gruszką, gorgonzolą i orzechami włoskimi, którą kiedyś jadłem. Polecam wszystkim miłośnikom dobrego jedzenia.

Dziękujemy, Marek_Woz
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Pizza przepyszna Szybko,sprawnie i celowo Obsługa bezbłędna i pomocna Piwa jakich nie ma nigdzie dwa wzięliśmy na wynos GRATULACJE ZA ŚWIADOMOŚĆ JAKOŚCI

Dziękujemy, Pedro Z
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Z zewnątrz nie wyróżnia się, po prostu pizzeria jakich wiele.
Jednak to co tam serwują to po prostu mistrzostwo, smak niepowtarzalny i oryginalny.
Nie jadłem nigdzie takiej pizzy a chwilę już żyję. Wydawać by się mogło, że na pizzy połączenia składników są dość ekscentryczne ale właśnie to sprawia, że wszystko smakuje tak wyjątkowo. Składni są najlepszej jakości, włoskie i oryginalne. Ten smak na długo pozostał mi w pamięci, i aż wstyd się przyznać sam zjadłem całą pizzę :) Ale było warto, mało jest tak dobrych lokali jak ten.

1  Dziękujemy, pawel_3-14
Zrecenzowano 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaka w zyciu jadlam! Genialne polaczenie super skladnikow oryginalnych. Cienkie ciasto, wlasciciel bardzo sympatyczny i pomocny! Bedziemy z pewnoscia wracac!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 34anka_

Pizzeria Pesto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Pesto? Podziel się wrażeniami!