“Best Pizza”
Pizzeria Pesto — recenzja

Pizzeria Pesto
Nr 5 wśród 66 Restauracje (Włocławek)
Zrecenzowano 1 września 2019

Najlepsza pizza jaką jadłem w Polsce i jedna z najlepszych jakie jadłem w życiu. Pizza z Guanciale di suino to istna poezja, podobnie pizza z gruszką, gorgonzolą i orzechami włoskimi, którą kiedyś jadłem. Polecam wszystkim miłośnikom dobrego jedzenia.

Dziękujemy, Marek_Woz

Zrecenzowano 13 lipca 2019

Pizza przepyszna Szybko,sprawnie i celowo Obsługa bezbłędna i pomocna Piwa jakich nie ma nigdzie dwa wzięliśmy na wynos GRATULACJE ZA ŚWIADOMOŚĆ JAKOŚCI

Dziękujemy, Pedro Z
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Z zewnątrz nie wyróżnia się, po prostu pizzeria jakich wiele.
Jednak to co tam serwują to po prostu mistrzostwo, smak niepowtarzalny i oryginalny.
Nie jadłem nigdzie takiej pizzy a chwilę już żyję. Wydawać by się mogło, że na pizzy połączenia składników są dość ekscentryczne ale właśnie to sprawia, że wszystko smakuje tak wyjątkowo. Składni są najlepszej jakości, włoskie i oryginalne. Ten smak na długo pozostał mi w pamięci, i aż wstyd się przyznać sam zjadłem całą pizzę :) Ale było warto, mało jest tak dobrych lokali jak ten.

1  Dziękujemy, pawel_3-14
Zrecenzowano 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaka w zyciu jadlam! Genialne polaczenie super skladnikow oryginalnych. Cienkie ciasto, wlasciciel bardzo sympatyczny i pomocny! Bedziemy z pewnoscia wracac!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 34anka_
Zrecenzowano 31 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Opłacało się czekać na stolik, po prostu coś niesamowitego. Niespodzianki od samego wejścia, najpierw zaskakujące menu, następnie rewelacyjna obsługa, doradzająca na każdym kroku, a to, co wychodzi z kuchni przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, kubaswaw

Pizzeria Pesto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Pesto? Podziel się wrażeniami!