Włocławek

“Niesmacznie”

Nowy Ekspres - Restauracja Polska
Nr 1 wśród 66 Restauracje (Włocławek)
Opis: Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją. Do każdego naszego gościa podchodzimy indywidualnie, ponieważ Ty jesteś u nas najważniejszy. Zwracamy szczególną uwagę na jakość obsługi, dlatego bardzo rygorystycznie dobieramy naszą kadrę pracowniczą. Zakosztuj naszych pysznych dań. Zapraszamy do restauracji oraz skorzystania z naszych usług cateringowych.
Zrecenzowano 13 września 2019

Dania były bardzo tłuste i niesmaczne (jakość produktów niska)- nie czuliśmy się dobrze po zjedzeniu w tej restauracji

Dziękujemy, Damian1122

Zrecenzowano 2 września 2019

Czysto smacznie bez zadnego problemu .Obluga kradnie serca tak jak i potrawy .pole am srdecznie wszystkim ktorzy zawitaja do Wloclawea

Dziękujemy, edyta t
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ładnie urządzona, obsługa miła, podane dania niestety bardzo nas rozczarowały, medaliony wieprzowe, żylaste i twarde, polane bardzo gęstym sosem pieczarkowym, nie polecam tego dania. Placek po zbójnicku ze średniej jakości "sosem", jeśli można to tak nazwać. Barszcz z uszkami...można było je "chrupać"...

Dziękujemy, K9045TEbarbarak
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzonko obsługa dostateczną. Lokal fajny atmosfera miła, wygląd restauracji nie zachwyca. Jedzenie dobre ciepłe ładnie podane

Dziękujemy, Henryk38
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Szczerze polecam restaurację Nowy Express.
Jedzenie domowe bardzo smaczne. Porcje duże i w zaskakująco niskich cenach. Bardzo fachowa obsługa, profesjonalne i czysto.
Polecam rumsztyk:-)
Zdecydowanie najlepsza restauracja we Włocławku.

Dziękujemy, Adasias

Nowy Ekspres - Restauracja Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Nowy Ekspres - Restauracja Polska? Podziel się wrażeniami!