“Pyszne Hambugsy”

Warszawska 8 Food & Friends
Nr 23 wśród 66 Restauracje (Włocławek)
Zrecenzowano 13 września 2019

Bardzo dobre hamburgery i frytki, miła obsługa, jedyne co powstrzymuje mnie od maksymalnej oceny to brak odpowiedniej klimatyzacji - wychodząc pachnę cały jedzenie - ubrania do prania

Dziękujemy, Damian1122

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Miejsce godne polecenia, może nie ma jakiegoś wielkiego WOW jeśli chodzi o jedzenie, ale jak na Włocławek poziom do zaakceptowania. Myślę, że stosunek jakość/cena w zupełności zachowany. Obsługa OK..

Dziękujemy, przemekr640
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Będąc przejazdem skusiłam się z rodziną na niedzielny obiad. Miejsce ładne, czyste, obsługa miła, ale kuchnia pozostawia wiele do życzenia. Zachęceni dobrymi recenzjami, zamówiliśmy makaron ze szpinakiem i suszonymi pomidorami, pierś z kurczaka, zapiekany makaron i rybę. Wstępnie zamiast ryby miała być cukinia, ale nie było. Ryba też tylko w części kompletna, bo brakło ryżu. Sos do makaronu przygotowany na bazie wina, ale coś poszło nie tak - niezjadliwy, niedoprawiony i kwaśny. Zapiekany makaron okrutnie tłusty. Ryba nie dość ze bez ryżu to bardzo wysuszona. Niestety lokal opuściliśmy rozczarowani i na pewno nie wrócimy.

Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super obsluga,pyszne jedzenie. Polecam zdecydowanie zupę krem z pomidorów i makaron tagliatelle z marchwi i cukini- opcja dla wegetarianów.

Dziękujemy, cospac
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Kolejna wizyta w "Warszawskiej 8" i kolejne pozytywne wrażenia. Smaczne jedzenie, miła obsługa i przystępne ceny.
Polecam burgery i makarony. Skosztowaliśmy kilkakrotnie i za każdym razem byliśmy zadowoleni z walorów smakowych.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, IdaInspire

Warszawska 8 Food & Friends — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Warszawska 8 Food & Friends? Podziel się wrażeniami!