Uzdrowisko Wieniec Zdrój - Centrum Spa
Godne polecenia sanatorium

Świetne położenie wśród lasów i czystego powietrza. Piękny ośrodek, bardzo dobrze wyposażone... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
gzbych
Nie jest źle....ale..

Zrecenzowano: 5 września 2019
KMJPlock2019
Płock, Polska

Zrecenzowano: 5 września 2019

Byłam w ostatni weekend sierpnia b.r. -wyjazd komercyjny. wymienię negatywny: w trakcie zasuwania oberwała mi się 1 żabka w zasłonie-przy sprzątaniu niestety Panie nie zwróciły na to uwagi; toaleta damska w strefie saun - od dnia przybycia tj piątek do wyjazdu-niedziela-NIECZYNNA . Kiedy zgłosiłam to w recepcji-Panie były mocno zdziwione, nie wiedziały o tym fakcie...haha. Woda do picia w pokojach podobno uzupełniana codziennie- niestety nam nie uzupełniono; zgłosiłam to- niestety bez odzewu. Niemożność wyjechania z terenu ośrodka-mimo opłaconego parkingu: trzeba wrócić do recepcji, ponieważ Panie nie zeskanowały biletu i szlaban się nie otwierał:(W recepcji tylko jedna Pani okazała się niemiła - jest poprawa:) Nie rozumiem natomiast ludzi, którzy piszą,że dla klientów komercyjnych słabe jedzenie, moim zdaniem bardzo dobre, duży wybór etc. Przytłacza mnie wystrój pokoi, restauracji etc- ciężki, ciemny; natomiast strefa basenowa i saun - super, to chyba największy atut tego miejsca, dla którego na pewno tam jeszcze wrócę.

2  Dziękujemy, KMJPlock2019
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Na początek - młoda osoba z recepcji obsługiwała nas żując posiłek. Miejsce zdecydowanie nie dla Par, nie wiem czy dla kogokolwiek, wliczając pensjonariuszy. Odwiedzaliśmy tam osobę przebywającą w sanatorium i wykupilismy pełnopłatny kilkudniowy pobyt. Uzdrowisko przytłacza ogromem imitacji marmurów, pokoje w ciemnym smutnym wystroju, wszystko 'na bogato' z minionej epoki. Strefa saun ok. Jedzenie - dawno nie widziałam tak niskobudżetowej kuchni. Nadmieniam, że opisuję wersję komercyjną nie dla kuracjuszy, którzy po obiad tłoczyli sie w długiej upokarzającej kolejce co przypominao obóz koncentracyjny. Notabene obok zastawionego suto alkoholami z "górnej półki" komercyjnego barku. Ci bardziej zasobni portfelem mogli wykupic jedzenie na 'lepszej' sali. Goście komercyjni (na innej sali) mieli do wyboru kilka bemarów - z kluskami, ziemniakami, kaszą, smażoną kaczką lub żeberkami i czerstwym pieczywem na śniadanie. Wszyscy na parterze musieli wąchać zapachy pracującej kuchni. Za to codziennie wieczorem informowano nas o wieczorku tanecznym (bilety do kupiemia w recepcji!). Mama (osoba o kulach) musiała przemierzać ogromne sanatorium z jednego zabiegu na drugi pokonując bardzo długie dystanse -co było dla niej ogromnym problemem. Zdjęcie ogrodu reklamującego uzdrowisko, pochodzi chyba z okresu jego powstania, podczas naszego pobytu był to zarośnięty zielskiem i zaniedbany kawałek lasu. Jedyne sympatyczne miejsce (działająca fontanna) non stop okupowane było przez palaczy. Smutne i przygnębiające miejsce.

2  Dziękujemy, magdamat
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Wielka dziura dostałam skierowanie z NFZ do Wieńca mimo że już tam kiedyś byłam i nie miałam dobrych doświadczeń. Te wszystkie negatywne opinie to szczera prawda wszyscy tam narzekają. Dziwię się że tam wysyłają ludzi,w innych sanatoriach może są skromne warunki bytowe,ale na pewno bardziej dba się o kuracjuszy. Nie ma kompletnie co robić po zabiegach wszystko płatne i to nie mało,jedyna atrakcja to komary i kleszcze. Nie polecam nikomu tego miejsca

3  Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

WIENIEC to totalna porazka szczegolnie dla starszych schorowanych ludzi. Moloch gdzie na wszystkim sie oszczedza. Od wczoraj zniknely serwetniki ze stolowki
Brak serwetek ...kiedy dostawa nie wiadomo. Dzisiaj zepsuta winda ludzie na wozkach nie moga dostac sie na zabiegi. W Hutniku w pokojach trzyosobowych rzeczy przechowuje sie w walizce ...szafa owszem dla jednej..dwoch osob. Kolejki kilometrowe na posilki. Kasa...kasa...za wszystko. To nie na kieszen biednego emeryta. Marmury to nie wszystko. Personel wiecznie niezadowolony pewnie placa grosze...

1  Dziękujemy, Kuracjisz
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Tak niemiłej obsługi w hotelu tej kategorii nigdy nie spotkałam. Panie i Pan w recepcji siedzą tam za karę, a każdy petent to intruz. Personel sprzątający bardzo życzliwy. Organizacja i zarządzanie pozostawia sobie wiele do życzenia. Byłam w tym hotelu świeżo po otwarciu i nie ma porównania do tego co jest w tej chwili. Omijać szerokim łukiem. Nie polecam.

2  Dziękujemy, Jolanta100