“Bardzo dobre jedzenie i klimatyczny wystrój ”

Food Gallery Restaurant & Bar
Nr 4 wśród 66 Restauracje (Włocławek)

Jadłam żołądki gęsie, zupę z wołowiny z kapustą a na deser ciasto czekoladowe z lodami. Wszystko pyszne. Świeże i przyprawione w punkt. Bardzo ładnie podane.... zrozumiałam wtedy ze idea nazwy tej restauracji to nie tylko dzieła sztuki na ścianach ale także sztuka kulinarna na talerzu. Bardzo ładny wystrój ...a na każdym stoliku leży jakaś intrygująca książka. Świetny pomysł :)

Dziękujemy, Lewaaaa

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, ładnie podane. Ale o czasie oczekiwania powyżej godziny kelner powinien uprzedzić.

Dziękujemy, ewaw48
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tuż nad Wisłą, odrestaurowany budynek browaru, restauracja zlokalizowana w piwnicy, bardzo klimatycznie.
Bylismy tuż po 12, szybka obsługa, bardzo smaczny rosół z perliczki i żołądki. Ceny niewygórowane. Bardzo smacznie, polecam!

Dziękujemy, Pawel1973
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze fajne i klimatyczne zapraszające do wejścia i zjedzenia.
Mimo niewielkiej ilości osób w środku bardzo długi czas oczekiwania na dania. Przystawka z tuńczyka super... pozostałe dania bez szału. Miła obsługa .

Dziękujemy, pkuczy
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, iż restauracja chwali się, ze jest czynna do 22:00 kiedy przyszliśmy bardzo głodni po długim spacerze o 19:40 poinformowano nas, ze już kuchnia jest zamknięta. Kiedy zapytałem „Dlaczego skoro na TripAdvisor oraz na drzwiach jest informacja, ze do 22:0 jest czynne ?!” usłyszeliśmy, ze w okresie wakacyjnym zamykają o 20:00. Zaproponowano nam spacer do drugiej restauracji tego samego ponoć właściciela... życzymy miłych wakacji. Już tu nie wrócimy.

2  Dziękujemy, robertkF3099CA

Food Gallery Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Food Gallery Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!