“Obiad”

Food Gallery Restaurant & Bar
Nr 4 wśród 61 Restauracje (Włocławek)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, ładnie podane. Ale o czasie oczekiwania powyżej godziny kelner powinien uprzedzić.

Dziękujemy, ewaw48

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tuż nad Wisłą, odrestaurowany budynek browaru, restauracja zlokalizowana w piwnicy, bardzo klimatycznie.
Bylismy tuż po 12, szybka obsługa, bardzo smaczny rosół z perliczki i żołądki. Ceny niewygórowane. Bardzo smacznie, polecam!

Dziękujemy, Pawel1973
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze fajne i klimatyczne zapraszające do wejścia i zjedzenia.
Mimo niewielkiej ilości osób w środku bardzo długi czas oczekiwania na dania. Przystawka z tuńczyka super... pozostałe dania bez szału. Miła obsługa .

Dziękujemy, pkuczy
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W skrócie.
Czekałem na obiad 2 godziny (słownie:dwie godziny). Kelner ciągle powtarzał i uspokajał, że za chwilę poda. Tymczasem przyszedł jakiś śpiewak z całą świtą (chyba M.Szcześniak). Dostali swoje zamówienia w 15 min.
Porcje małe. Ceny duże.
Jedyny plus za wystrój.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jacek R
Zrecenzowano 22 marca 2019

Była to nasza kolejna wizyta w tym lokalu. Wystrój jest bardzo stylowy, miła muzyka w tle. Kelnerka pojawiła się dosyć szybko z kartami i po kilku minutach ponownie, aby przyjąć zamówienie. Ponieważ było to popołudniowe spotkanie w gronie przyjaciół zdecydowaliśmy się na przekąski i sałatki. Tatar to bardzo dobry wybór. Smaczna wołowinka. Sałatka z pierożkami z gęsiną była również dobra- jedyne do czego mogłabym się przyczepić to to, że tym razem pierożki były odsmażane i lekko twarde i to trochę popsuło mi efekt. Poza tym zawierała dużo owoców i pyszny sos. W trakcie naszego pobytu kelnerka pojawiała się jeszcze kilkakrotnie, służąc pomocą i radą. Ogólnie obsługa poprawiła się w tym lokalu.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, IdaInspire

Food Gallery Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Food Gallery Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!