“Obiad”

Food Gallery Restaurant & Bar
Nr 4 wśród 66 Restauracje (Włocławek)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, ładnie podane. Ale o czasie oczekiwania powyżej godziny kelner powinien uprzedzić.

Dziękujemy, ewaw48

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tuż nad Wisłą, odrestaurowany budynek browaru, restauracja zlokalizowana w piwnicy, bardzo klimatycznie.
Bylismy tuż po 12, szybka obsługa, bardzo smaczny rosół z perliczki i żołądki. Ceny niewygórowane. Bardzo smacznie, polecam!

Dziękujemy, Pawel1973
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze fajne i klimatyczne zapraszające do wejścia i zjedzenia.
Mimo niewielkiej ilości osób w środku bardzo długi czas oczekiwania na dania. Przystawka z tuńczyka super... pozostałe dania bez szału. Miła obsługa .

Dziękujemy, pkuczy
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo, iż restauracja chwali się, ze jest czynna do 22:00 kiedy przyszliśmy bardzo głodni po długim spacerze o 19:40 poinformowano nas, ze już kuchnia jest zamknięta. Kiedy zapytałem „Dlaczego skoro na TripAdvisor oraz na drzwiach jest informacja, ze do 22:0 jest czynne ?!” usłyszeliśmy, ze w okresie wakacyjnym zamykają o 20:00. Zaproponowano nam spacer do drugiej restauracji tego samego ponoć właściciela... życzymy miłych wakacji. Już tu nie wrócimy.

2  Dziękujemy, robertkF3099CA
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W skrócie.
Czekałem na obiad 2 godziny (słownie:dwie godziny). Kelner ciągle powtarzał i uspokajał, że za chwilę poda. Tymczasem przyszedł jakiś śpiewak z całą świtą (chyba M.Szcześniak). Dostali swoje zamówienia w 15 min.
Porcje małe. Ceny duże.
Jedyny plus za wystrój.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jacek R

Food Gallery Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Food Gallery Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!