Włocławek

“Totalny brak szacunku dla klientów”
Pizzeria K-2 — recenzja

Pizzeria K-2
Zamów online
Nr 32 wśród 66 Restauracje (Włocławek)
Zrecenzowano 5 września 2019

Nie mam w zwyczaju wystawania opinii, zwłaszcza tych złych ale to czym postanowiła zaskoczyć mnie i partnera ta pizzeria przechodzi wszelkie granice. Po zasugerowaniu się opiniami na temat smaku pizzy postanowiliśmy sami sprawdzić czy jest się czym zachwycać i wybraliśmy pizzę na portalu pyszne.pl. Bardzo szybko od złożenia zamówienia otrzymaliśmy sms z informacją, że dojedzie ono do nas za około 1,5h. Cierpliwie czekając zorientowaliśmy się, że minęły już dwie godziny więc zadzwoniliśmy, żeby zapytać co dzieje się z naszym zamówieniem. Pani po drugiej stronie słuchawki oznajmiła nam, że kierowca już wyjechał i dosłownie za moment powinien być pod naszymi drzwiami. Przyjeliśmy informację i dalej cierpliwie czekaliśmy tłumacząc sobie, że lekkie poślizgi zdarzają się nawet najlepszym. Po upływie 30 min od wykonania pierwszego telefonu pizzy nadal nie otrzymaliśmy. Zadzwoniliśmy kolejny raz i znów otrzymałam tę samą informację: "kierowca właśnie wyjechał, za chwilę u pani będzie". Po poinformowaniu pracownicy pizzeri, że taką informację otrzymałam pół godziny temu a nadal nikt nie dojechał pani stwierdziła, że skontaktuje się z kierowcą i za moment oddzwoni. Małym szczegółem jest fakt, że "ten moment" trwał 15 minut, bo to co usłyszałam w telefonie zwrotnym przeszło moje wszelkie oczekiwania. Mianowicie Pani po ponad 2,5 h czekania na zamówienie, poinformowała nas że portal pyszne.pl podał zły adres i może nam dowieźć pizze za 20 minut. Sprawdziliśmy adres na portalu i oczywiście podany był prawidłowy, więc pani chcąc wytłumaczyć się z zaistniałej sytuacji postanowiła nas zwyczajnie okłamać, próbując zrobić z nas idiotów.Postanowiliśmy zrezygnować z zamówienia, bo oczywiste jest, że pizza byłaby zimna a poza tym czekanie na zamówienie 3 godziny w środku tygodnia to gruba przesada.
Nie wiem kto był winien tej sytuacji ale na pewno nie powinna ona mieć miejsca.
W taki sposób za jakiś czas w tej pizzeri braknie gości.
Na sam koniec wspomnę tylko, że nie otrzymaliśmy większych wyjaśnień, jedyne co pani miała nam do powiedzenia to "przepraszam" wypowiedziane bardzo obojętnie. Ja rozumiem, że po pond 1,5h opoźnienia w dowozie pizzy mielibyśmy zapłacić za nią normalną kwotę a to dla mnie kpina.

Dziękujemy, Natalia K

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Byłem w lokalu kilkukrotnie, bardzo smaczne jedzeni, zarówno danie główne jak i dodatki w postaci sosów. Obsługa OK, Bardzo polecam.

Dziękujemy, przemekr640
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Pizzeria K2 super smacznie. Miła obsługa, fajnie podane. Nie tylko pizza jak i pozostałe dania. Dla mnie bomba dla podniebienia. Jeżeli zamawiałem na wynos to też super ciasto od pizzy nie zaparowane

Dziękujemy, Henryk38
Zrecenzowano 10 lutego 2019

byłem kilka razy w tej pizzeri oraz kilka razy zamawiałem. jestem bardzo zadowoly z obsługi w lokalu. zawsze miła uprzejma. pizzza podana zawsze na bardzo czystych naczyniach. Sosy podane w znakomitej formie. pizzeria posiada pizze w rozmiarze 60 cm. wszystko bardzo smaczne . zjadłemjuz ok 14 rodzai kazda naprawde smaczna polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Henryk38
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza smaczna tylko prawie zimna!Odległość od lokalu kilkaset metrów więc liczyłam na chociażby ciepłe danie.Chcecie gorąca pizzę to polecam Grubego Benka,pozdrawiam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, wisienka W

Pizzeria K-2 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włocławek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria K-2? Podziel się wrażeniami!