“Sushi na Białołęce”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Midori
Nr 1 210 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 5 września 2019

Pyszne sushi, szczególnie moje ulubione grillowane! Pycha, pycha, pycha. Aha, warto wcześniej zarezerwować stolik, bo lokal nie jest duży, a chętnych sporo.

Dziękujemy, TomBudzyn

Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to sushi z uwagi na zawsze świeże i pyszne sushi. Lokal nieduży ale bardzo przyjemny. Latem są też stoliki na zewnątrz. Oprócz sushi można też skosztować innych dań. Osobiście polecam łososia i zupę z wołowiną.

Dziękujemy, ma_gorzatao34
Zrecenzowano 19 września 2018

Nie jestem specjalnym fanem sushi i tam miałem okazję jeść je po raz pierwszy. Nie byłem może w niebo wzięty, ale z racji tego że byliśmy we trójkę miałem okazję spróbować kilku propozycji, a później skonfrontować to w innych miejscach z sushi i Midori na tym tle wypada dobrze. Kilkukrotnie zamawiałem także do domu, wszystkie dania były smaczne, a goście którzy są fanami sushi twierdzili, że powinniśmy się cieszyć z takiego miejsca w okolicy.
Wracałem jeszcze kilkakrotnie decydując się na pierożki z kaczką, kurczakiem oraz zupy. Polecam naprawdę warto ich odwiedzić, o czym świadczyć może duża liczba gości którą widzę czasami przechodząc obok lokalu.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, micha_p976
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedno z najlepszych susshi jakie mialem okazję zjeść. Najważniejsze to to że zawsze jest świeże i za kazdym razem smakuje tak samo. Nie wierze ze tak dobre sushi jest poza centrum Warszawy. Duży wybór i bardzo konkurencyjne ceny . Miła obsługa i właściciel który widać ze kocha to co robi. Potrawy zawsze dobre ale nie da się ukryć że zawsze wiadomo kiedy robil je szef ... są wtedy poprostu idealne ...każda rolka wtedy jest wręcz perfekcyjna i idealnie z rolowana . Jedyny minus ktory trzeba naprawić to taki ze jest otwarta do 22 a czesto przychodzac nawet kilka minut po 21 niestety dostaje informacje że juz nic nie zamówię... a godzina 21:30 w dniach od Pn do śr nawet nie ma co się prosić by zamówić cokolwiek do jedzenia... wyjatkiem są dni kiedy pracuje szef . Ta niestety smutna prawda to opinia również moich znajomych ktorzy uwielbiają tę restauracje. Tak czy inaczej miejsce bardzo godne polecenia. Ja uwielbiam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Dawid F
Zrecenzowano 6 kwietnia 2018

Zawsze ta sama jakość. Czy na szybko, czy na imprezę, można śmiało zamawiać, nigdy nie było rozczarowania. Jedyny minus, to czasem niezbyt dobrze kontaktująca osoba przyjmująca zamówienia przez telefon.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Leszek S

Midori — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Midori? Podziel się wrażeniami!